عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی در گفتگو با «نود اقتصادی»

اسحاق جهانگیری «وزیر صنعتِ» واقعی است

علی خاکساری

خاکساری گفت: وزیر صنعت ما آقای جهانگیری است. آقای شریعتمداری اگر استیضاح هم بشوند، هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

به گزارش نسیم آنلاین علی خاکساری عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی در گفتگو با «نود اقتصادی» در پاسخ به این سوال که با توجه به احتمال استیضاح محمد شریعتمداری، وزیر صنعت، معدن و تجارت، نقش وی را در نا به سامانی‌های اخیر بازار خودرو چه مقدار ارزیابی می‌کنید، اظهار کرد: وضعیت صنعت خودروی کشور هیچ تغییری نکرده و آقای شریعتمداری برای صنعت خودروی کشور همان آقای نعمت‌زاده است. هر دوی آنها یک سیاست را داشتند، بنابراین هیچ امیدی به بهبود صنعت خودرو نیست.

وی خاطرنشان کرد: وزیر بعدی صنعت در صورت استیضاح شریعتمداری، کاری نمی‌تواند انجام دهد، چون آقای جهانگیری وی را تعیین خواهد کرد.

خاکساری در پاسخ به این سوال که اگر آقای جهانگیری وزیر صنعت را تعیین می‌کند، چرا رضا ویسه که مشاور نزدیکش هست را به عنوان وزیر صنعت تعیین نکرد، گفت: آقای ویسه چون مریض است وزیر صنعت نشد، وگرنه در همان دور اول حتما وزیر می‌شد. او چون مشکل جسمی دارد، فعلا مشاور است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: الان هم هیچ فرقی نمی‌کند و وزیر صنعت ما آقای جهانگیری است. آقای شریعتمداری اگر استیضاح هم بشوند، هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین