عضو شورای شهرستان قدس مطرح کرد؛

درصد زیادی از شهر قدس بافت فرسوده است/ تعریض معابر شهر قدس در دستور کار شهرداری

عنوان

عضو شورای شهرستان قدس گفت: تعریض معابر شهر قدس در دستور کار شهرداری این منطقه است.

بنفشه رفیعی عضو شورای شهرستان قدس در گفت وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با بیان اینکه درصد زیادی از شهر قدس بافت فرسوده است، گفت: این عامل باعث شده تا معابر باریک و غیرقابل نفوذ باشد.

وی افزود: همچنین ریز دانگی منطقه باعث شده تا خانه ها کوچک تر و تراکم جمعیت بیشتر باشد. به همین دلیل علاوه بر باریک بودن معابر، تراکم جمعیت زیاد نیز مشکلات عدیده ای  را به وجود آورده است.

عضو شورای شهرستان قدس با بیان اینکه  اعتبارات خوبی برای نوسازی بافت فرسوده همه شهرستان ها اختصاص داده شده است، گفت: شورای شهرستان ها باید در این زمینه فعال باشند . در شهر قدس اطلاعیه هایی در سطح شهر برای جلب مشارکت شهروندان در خصوص نوسازی و بهسازی منازل نصب کرده ایم. همچنین در تلاش هستیم با شرکت معتمدین محل مردم را با فواید بهسازی و نوسازی آشنا کرده و آنها را مجاب به این کار بکنیم.


بیشتر بخوانید: افزایش قیمت انشعابات فاضلاب در شهرستان قدس 


رفیعی با تأکید بر اینکه تعریض معابر در دستور کار شهرداری و شورای شهرستان قدس است گفت: به همین منظور کمیته تعریض در شهرداری قدس ایجاد کردیم ، اما ثمربخشی این اقدام زمان بر است؛ چراکه باید با تک تک مالکین توافقات لازم صورت گیرد.


بیشتر بخوانید: شهرستان قدس فشرده ترین شهرستان استان تهران است 


عضو شورای شهرستان قدس با تأیید اینکه در بعضی از معابر شهرستان قدس نورپردازی و روشنایی ضعیف است و همین عامل باعث ایجاد حس ناامنی در شهروندان شده است، گفت: با اینکه مسئله روشنایی جزء حیطه کار شهرداری نیست، اما جلساتی را با رئیس اداره برق شهرستان برگزار کردیم و لیست معابری که از روشنایی مناسب برخوردار نیستند را به او ارائه کردیم؛ همچنین تلفن گویایی ایجاد شد تا شهروندان گزارش های لازم را ارائه دهند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین