مدیریت نقاط حادثه خیز غرب پایتخت با دوربین های کنترل ترافیک

عنوان

ساماندهی و روان سازی تردد با استفاده از دوربین های کنترل ترافیک و مشارکت پلیس راهور در فصل بازگشایی مدارس در منطقه ۵ پایتخت انجام می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، خسروآبادی شهردار منطقه با اشاره به طرح وبرنامه های پیش بینی شده در مدیریت ترافیک به مناسبت ایام بازگشایی مراکز آموزشی در مرکز کنترل ترافیک منطقه حضور یافت و گفت: مرکز کنترل ترافیک، ظرفیت مناسبی برای مدیریت وهدایت مناسب تردد است که ضمن هماهنگی به عمل آمده، اعضای ستاد مهر منطقه همزمان با ایام بازگشایی مدارس دراین مرکز مستقر و با بهره گیری ازدوربین های کنترل ترافیک که درتقاطع های پرتردد و حادثه خیز منطقه نصب است، معابرسطح منطقه را کنترل ومدیریت می کنند.

وی  افزود: با توجه به افزایش ترافیک در مهرماه ، ساماندهی شبکه معابر ، روان و ایمن سازی تردد در آستانه ایام بازگشایی مدارس با تلاش یک ماهه همه دستگاه های اجرایی منطقه  محقق می شود و شهروندان باید بدانند همه سازمان ها از یک ماه پیش با تمام نیرو آماده اند که مشکلات ترافیکی ابتدای مهر ماه را حل کرده و این طرح ادامه دارد تا آرامش ترافیکی در سطح منطقه  محقق شود.

محمد باقر اسدی معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه نیز در این باره گفت: ساماندهی علائم و تجهیزات ترافیکی، رفع نقص چراغ های راهنمایی و رانندگی، ساماندهی ایستگاه های اتوبوس، همسطح سازی معابر منتهی به مراکز آموزشی، نصب و مرمت سرعت گیر مقابل مدارس ، ترمیم علائم ترافیکی (نوشتاری و خط کشی) ، نصب تابلو های هشدار دهنده مقابل مدارس و تقاطع ها از اقدامات انجام شده است.

وی با اشاره به افزایش ناوگان حمل و نقل عمومی گفت: با هماهنگی به عمل آمده با دفتر تاکسیرانی  و اتوبوسرانی ،گشت های راهور در این ایام شیوه سرویس دهی به دانش آموزان وشهروندان را کنترل کرده و در صورت نیاز به افزایش ناوگان در خطوط اقدام می شود و با تعامل و مشارکت پلیس راهور آموزش های لازم به رانندگان درخصوص مباحث قابل اهمیت برای سرویس مدارس ، اجرای برنامه های آموزشی وفرهنگی با مضامین فرهنگ ترافیک ، اطلاع رسانی محیطی با هدف افزایش آگاهی دانش آموزان وارتقای ایمنی دانش آموزان داده شده است.

اسدی  همچنین  گفت: برگزاری جلسات هماهنگی در خصوص طرح استقبال از مهر قلم در معاونت ، برگزاری زنگ مهر در پارک آموزش ترافیک ، نصب بنرهای "دود بدرود" در ایستگاه های اتوبوس ، نصب تابلو  و خط کشی ایستگاه‌های اتوبوس ، مکاتبه با پلیس راهور در خصوص استقرار در نقاط پرتردد و حساس ، استقرار نمایندگان حوزه  و واحد های تاکسیرانی و اتوبوسرانی در محله ها و میادین حساس و پرتردد ، استقرار مدیران ادارات تاکسیرانی و اتوبوسرانی در مرکز کنترل ترافیک پهنة غرب و شمال غرب تهران، نظارت مستمر و مستقیم مدیران شهری به منظور رصد کردن معابر در مرکز کنترل ترافیک پهنة غرب و شمال غرب تهران برای رفع مشکلات و معضلات در اسرع وقت و  حضور شهرداران نواحی هفتگانه سطح منطقه در نقاط حساس ترافیکی از اقدامات ترافیکی مهر ماه است.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین