مسی و پدرش به پولشویی در آرژانتین متهم شدند

عنوان

تهران- ایرنا- «لیونل مسی» فوق ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا به همراه پدرش به پولشویی متهم شدند.

به گزارش ایرنا، روزنامه آرژانتینی «لا ناسیون» روز شنبه مدعی شد که بنیادی که به نام مسی ثبت شده است به طور غیرقانونی در اقدامات مرتبط با پولشویی دست داشته است.
علاوه بر این در گزارش مذکور آمده است که مبالغی که هر از گاهی به این بنیاد به عنوان اعانه داده می شده، برای اهداف خیرخواهانه ای که ادعا داشته، استفاده نمی کرده است.
ادعاهای مذکور توسط یکی از کارمندان این بنیاد مطرح شده است و بر همین اساس این پدر و پسر برای ارائه توضیحات و ادله خود در خصوص اتهامات به دادگاه فرا خوانده شده اند.
لازم به ذکر است اتهاماتی مشابه سال گذشته علیه مسی و پدرش مطرح شد؛ اتهاماتی که بر مبنای آن تحقیقاتی در خصوص مشارکت مسی در برنامه ای تحت عنوان «مسی و دوستان» که براساس آن تیم ملی آرژانتین در سرتاسر جهان بازی های دوستانه برگزار می کرد اما محل سرازیر شدن عواید حاصل از این بازی ها مشخص نبود، آغاز شد.
گفتنی است مسی در رابطه با اتهام مذکور مجرم شناخته نشد.
اتهامات اخیر در حالی مطرح شده است که مسی سال گذشته به دلیل فریب مالیاتی به مبلغ 4.1 میلیون یورو، به 21 ماه حبس محکوم شد که البته این حکم توسط دادگاه اسپانیا به جریمه نقدی 252هزار یورو یعنی مبلغ تقریبی 400 یورو به ازای هر روز محکومیت، تغییر پیدا کرد.
ورزشی**3991**9129

منبع: ایرنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین