نام‌نویسی بیش از ۹۰ هزار ودیعه‌گذار حج تمتع

عنوان

معاون امور حج و زیارت سازمان حج و زیارت از نام‌نویسی بیش از ۹۰ هزار ودیعه‎‌گذار حج تمتع در سامانه رزرو سازمان حج و زیارت خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا به نقل از سازمان حج و زیارت؛ اکبر رضایی اظهار کرد: هم اینک بیش از دو هفته از فراخوان ودیعه گذاران حج تمتع گذشته است که در این مدت بیش از 90 هزار نفر در سامانه رزرو سازمان حج و زیارت نام نویسی کردند.

وی با بیان اینکه همچنان نام نویسی از ودیعه گذران حج تمتع ادامه دارد، افزود: درخواست داریم تا تمامی ودیعه گذاران حج تمتع مستقیماً نسبت به اصلاح و تأیید اطلاعات شخصی خود به سامانه رزرو به نشانی reserve.haj.ir مراجعه و درخصوص تکمیل آن اقدام کنند.

معاون سازمان حج و زیارت تصریح کرد: دعوت از ودیعه گذاران برای هر سال بر اساس اولویت ثبت نام افراد در بانک و سهمیه تعیین شده روادید برای کشور در آن سال خواهد بود؛ اقدام به ثبت نام در کاروان ها پس از اعلام کاروان ها منوط به تکمیل اطلاعات متقاضیان در این سامانه است.

وی یادآور شد: تمامی امور ثبت نام و تشرف زائران به صورت الکترونیکی و همه پرداخت ها از طریق سامانه ها و درگاه های بانکی صورت خواهد پذیرفت؛ بنابراین مراجعه به افراد و پرداخت های نقدی و خارج از سیستم بانکی مطلقاً مورد تأیید سازمان حج و زیارت نیست.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین