واکنش حدادی به حضور سرزده ماموران ضد دوپینگ در منزلش + پست کنایه آمیز حدادی

عنوان

ماموران سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ (وادا) به صورت سر زده، پیش ازظهر امروز با مراجعه به منزل احسان حدادی، نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک از او تست گرفتند.

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، ماموران سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ (وادا) به صورت سر زده، پیش ازظهر امروز با مراجعه به منزل احسان حدادی، نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک و قهرمان بازی های آسیایی در تهران از او تست گرفتند.

او در این رابطه گفت: صبح امروز ماموران ضد دوپینگ که از کشور روسیه هستند به صورت سر زده و بدون اطلاع وارد منزلم شدند از من تست دوپینگ گرفتند و این ارزشمند است که برایم ارزش قائل می شوند.

او ادامه داد: در گذشته هم این امر وجود داشته که ماموران ضد دوپینگ به منزل قهرمانان می رفتند و از آنها تست دوپینگ می گرفتند و قرار شده از سایر ورزشکاران رشته های ورزشی هم به این شکل آزمایش بگیرند.

** پست کنایه آمیز احسان حدادی قهرمان پرتاب دیسک ایران و جهان بعد از اینکه ماموران مبارزه با دوپینگ وادا از روسیه در منزل از وی تست گرفتند.

واکنش حدادی به حضور سرزده ماموران ضد دوپینگ در منزلش + پست کنایه آمیز حدادی


بیشتر بخوانید:

بوداپست میزبان مسابقات دوومیدانی قهرمانی جهان شد

بهترین ورزشکاران دوومیدانی مرد و زن در سال


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین