آذین‌بندی شهرهای میزبان جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹

عنوان

شهرهای میزبان جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ آذین‌بندی شدند.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت 24 امارات، شور و هیجان امارات با آذین بندی خیابان ها و نورپردازی ساختمان های شهرهای ابوظبی، دبی، العین و الشارجه برای میزبانی از جام ملت های آسیا 2019 افزایش یافته است. نمادهای این رقابت ها این روزها در این شهرها نمایان است که نشان می دهد امارات مهیای مهمترین تورنمنت ملی فوتبال قاره آسیا می شود. هواداران فوتبال در امارات نیز با مشاهده این شرایط شور و شعف دوچندانی برای آغاز جام ملت های آسیا 2019 با حضور برترین تیم های این قاره را دارند.

بر اساس این گزارش، مسافران شهرهای ابوظبی و دبی به کرات شاهد تبلیغ های مرتبط با جام ملت های آسیا 2019 در بزرگراه شیخ زاید هستند. این بزرگراه مسیر اصلی میان ورزشگاه های این رقابت ها برای تیم ها و هواداران 24 تیم شرکت کننده در شهرهای ابوظبی، دبی، العین و الشارقه خواهد بود.

عارف حمد العوانی، مدیر سازماندهی رقابت های جام ملت های آسیا 2019 آسیا نیز در این رابطه اظهار داشت: ما با تلاش برای حفظ روحیه میزبانی می خواهیم تاریخی ترین جام ملت های آسیا را برگزار کنیم. هدف ما مشارکت همگان در جام ملت های آسیا و شادی آنها است.

در جام ملت های آسیا 51 بازی در 8 ورزشگاه برگزار خواهند شد.  این رقابت ها از 15 دی به میزبانی امارات با شرکت 24 تیم آغاز خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران در گروه D این رقابت ها در کنار تیم های ملی عراق، یمن و ویتنام قرار دارد.

آغاز فروش محصولات رسمی جام ملت های آسیا 2019

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین