در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ورزش دانش‌آموزی خبر داد

اجرای اولین برنامه استعدادیابی ورزش دانش‌آموزی در سال جاری

عنوان

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت ورزش و جوانان گفت: اولین حرکت استعدادیابی با هماهنگی وزارت آموزش‌ و پرورش در سال ۱۳۹۷، برگزاری المپیاد ورزشی بود که معطوف به موضوع استعدادیابی در حوزه دانش‌آموزی بود و ۱۸ هزار شرکت‌کننده در ۷۷ رشته ورزشی حضور داشتند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت ورزش و جوانان در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ورزش دانش‌آموزی که در دفتر وزیر آموزش‌ و پرورش تشکیل‌ شده بود، با اشاره به پیشرفت فعالیت‌های حوزه ورزش دانش‌آموزی، اظهار کرد: اگر به دنبال توسعه ورزش در ابعاد مختلف هستیم، باید وضعیت مطلوب در ورزش آموزش‌ و پرورش داشته باشیم و سرمایه اصلی چه در ابعاد همگانی و چه ابعاد قهرمانی به سرمایه‌گذاری ورزش در آموزش‌ و پرورش برمی‌گردد.

وی افزود: اولویت ورزش در آموزش‌ و پرورش بر هیچ‌کس پوشیده نیست و در وزارت ورزش و جوانان با توجه به این مسئله همراهی خوبی با آموزش‌ و پرورش ایجاد شده است.

احمدی خاطرنشان کرد: در وزارت ورزش و جوانان، اولین تفاهم‌نامه‌ای که در دولت تدبیر و امید به امضا رسید در حوزه دانش‌آموزی بود و در طی ۵ سال گذشته گام‌های بلندی در ورزش دانش‌آموزی برداشته‌ شده است و نظام یکپارچه ورزش دانش‌آموزی باعث تحول و تغییر رویکرد متفاوتی شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه خوشبختانه ورزش به مدارس برگردانده شد، گفت: در مدارس فعالیت‌های ورزشی به‌عنوان اولویت اصلی شناخته‌ شده است و ورزش دانش‌آموزی در قالب طرح‌های مختلف ارتقا پیدا کرده است.

وی در ادامه گفت: اینکه در سه دوره المپیک جوانان موفقیت‌های خوبی کسب‌ شده است، نشان می‌دهد سرمایه‌گذاری در ورزش قهرمانی دانش‌آموزی مسیر درست و منطقی را طی کرده است و این پیشرفت نماد موفقیت ورزش دانش‌آموزی در عرصه ورزش قهرمانی است.

احمدی تصریح کرد: اولین حرکت استعدادیابی با هماهنگی وزارت آموزش‌ و پرورش در سال ۱۳۹۷، برگزاری المپیاد ورزشی بود که معطوف به موضوع استعدادیابی در حوزه دانش‌آموزی بود و ۱۸ هزار شرکت‌کننده در ۷۷ رشته ورزشی حضور داشتند.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین