تأکید حماس بر ضرورت مقابله مسلمانان در برابر سازشکاران با رژیم صهیونیستی

نسیم آنلاین

اسماعیل رضوان، از رهبران حماس با تأکید بر لزوم مقاومت در برابر سازشکاران با رژیم صهیونیستی، اعلام کرد مسلمان باید بگویند که برای سازشکاران در کشور‌های عربی و اسلامی و فلسطین جایی وجود ندارد.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از شبکه تلویزیونی العالم، اسماعیل رضوان، یکی از رهبران جنبش حماس با تأکید بر لزوم مقاومت ملت های عربی در برابر سازشکاران گفت، ملت های عرب و مسلمان باید بگویند برای سازشکاران با رژیم صهیونیستی در کشور های عربی و اسلامی و فلسطین جایی وجود ندارد.

اسماعیل رضوان به العالم گفت: «در ابتدا بر ادامه راهپیمایی های بازگشت با حضور مردم و استفاده از ابزار های مسالمت آمیز تا تحقق اهداف آن تأکید می کنیم و به رژیم صهیونیستی می گوییم هر قدر که محاصره و بسته بودن گذرگاه ها و توطئه ادامه یابد باز هم در اینجا پایدار هستیم و به فعالیت های خود ادامه خواهیم داد و عزم و اراده این ملت شکسته نخواهد شد، زیرا ما مسیر خود را به سمت قدس، مسجدالاقصی و آزادسازی سرتاسر فلسطین ادامه خواهیم داد.»

وی افزود «خطاب به ملت های عرب و مسلمان می گوییم در اینجا از عزت و کرامت شما و از نخستین قبله مسلمانان دفاع می کنیم. از این رو، ملت فلسطین این حق را دارد که ملت های عربی و مسلمان از آن دفاع کند.
زمان آن رسیده است که امت اسلامی با همه ملت های خود به ملت فلسطین بپیوندد، زیرا نبرد، نبرد عزّت و کرامت در خاک فلسطین است و رژیم صهیونیستی دشمن امت اسلامی است. اکنون زمان آن رسیده است که ملت های عرب در مقابل طرف هایی که شتابان به سمت سازشکاری با رژیم صهیونیستی پیش می روند، مقاومت کنند و بگویند برای سازشکاران در کشور های عربی و اسلامی و فلسطین جایی وجود ندارد.»

اسماعیل رضوان گفت: «از سوی دیگر، به رژیم صهیونیستی می گوییم اقدامات جنایتکارانه و حملات علیه ملت فلسطین و محاصره این ملت و تعلل در پایبندی به تفاهم های لغو محاصره نوار غزه فقط عزم و اراده ما را در ادامه راهپیمایی های بازگشت و شکست محاصره تقویت خواهد.»

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اعلان غیررسمی پایان دوره دولتداری داعش
ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟
گزارش‌های پراکنده از عملیات احتمالی مزدوران آمریکا در البوکمال
تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها
جنایت جدید رژیم آل‌سعود علیه شیعیان قطیف
اعدام ۳۳ جوان شیعه؛ واکنش عجیب ریاض به عملیات تروریستی داعش
گزارش‌های پراکنده از عملیات احتمالی مزدوران آمریکا در البوکمال
امید تروریست‌ها به آمریکا برای عملیات نظامی علیه محور مقاومت
« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد
عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز
چرا حکومت‌های استبدادی در شمال آفریقا سقوط می‌کنند
بی‌وفایی آمریکا به دیکتاتورهای باوفا
پایگاه میدل‌ایست‌آی فاش کرد
نقش موساد در کودتای سودان
زندگی‌نامهٔ بانوی اول سابق آمریکا
همسر اوباما چگونه ستاره راک شد؟
از مبارزه مدنی تا بادبادک های آتشین؛ ابتکار عمل در مبارزه
۵ نکته درباره «راه پیمایی بازگشت»
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین