خانم مرضیه هاشمی به خاطر اعتقاداتش بازداشت شده‌است

عنوان

مدیرعامل خبرگزاری فارس گفت: اعتراض اصلی‌ خانم هاشمی به فرهنگ دنیایی‌شدن و مادی شدن غربی است او در جایی می‌گفت رسانه‌های غربی را باور نکنید شیوه کار آنها وارونه‌سازی است، خانم هاشمی امروز به خاطر اعتقاداتش بازداشت شده‌است.

- اخبار اجتماعی -

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا، پیام تیرانداز عصر امروز در نشست خبری با موضوع حقوق بشر و آزادی بیان در آمریکا که در خبرگزاری فارس برگزار شد، اظهار کرد: چند نکته درباره بازداشت خانم مرضیه هاشمی قابل تامل است؛  اول واقعیت خود ماجراست، ایشان را به عنوان واهی شاهد کلیدی بازداشت کردند و شرایط سختی را برای وی ایجاد کردند.

وی افزود: مسلما چنین پرونده ای واقعیت ندارد، تصور می شود این اتفاق دسیسه جدیدی برای کارهای برنامه ریزی شده بعدی است، موضوع خانم هاشمی مرتبط با اطلاع رسانی شبکه پرس تی وی است، آمریکا دوست دارد راوی اتفاقات ایران، رسانه های وابسته به خودش باشند، در حالیکه شاهد نباید مورد شکنجه قرار بگیرد با خانم هاشمی برخورد بدی داشته اند، حجاب را از وی گرفتند و به او غذای حرام دادند.

تیرانداز تصریح کرد: نظام سلطه در بحث حقوق بشر در آمریکا با بزک رسانه های وابسته به جریان سلطه مدینه فاضله ای را ترسیم کرده است که بسیار متناقض است، وظیفه رسانه های آزاد انعکاس این تناقض رسانه های وابسته است.

وی گفت: یک شهروند ایرانی-آمریکایی بدون هیچ تخلفی تحت شدیدترین شکنجه ها قرار گرفته است ،رسانه ها باید به این تناقضات بپردازند و امیدواریم بزودی با مخابره اخبار، دولت آمریکا مجبور شود خانم هاشمی را آزاد کند.

مدیرعامل روزنامه فارس متذکر شد: خانم هاشمی در جایی می گفت رسانه های غربی را باور نکنید شیوه کار آنها وارونه سازی است؛ امروز به جای آنکه رسانه رکن چهارم دموکراسی باشد به رکن اصلی دیکتاتوری بدل شده است؛ بسیاری از رسانه های ما، در جوامع غربی و هم پیمانان آنها فیلترند و اجازه فعالیت ندارند، اعتراض اصلی خانم هاشمی به فرهنگ دنیایی شدن و مادی شدن غربی است. وضعیت غرب به گونه ای است که در بحث سود پرستی به هم رحم نمی کنند و آنچه جمهوری اسلامی با آن مشکل دارد دقیقا همین نگاه مادی و ابزاری به انسان است. خانم هاشمی امروز به خاطر اعتقاداتش بازداشت شده است.

درخواست جامعه رسانه ای برای آزادی فوری "مرضیه هاشمی"

راه اندازی کمپین مجازی صداوسیما برای آزادی «مرضیه هاشمی»

هشدار دستیار ویژه لاریجانی به آمریکایی ها درباره ادامه بازداشت «مرضیه هاشمی»

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین