سعادتمند: رئیس هیئت مدیره استقلال شده‌ام، اما هیچ خللی در اجرای طرح استعدادیابی به وجود نمی‌آید

عنوان

مدیرکل دفتر استعدادیابی و توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت که با وجود مشغله جدیدش، هیچ خللی در طرح استعدادیابی ایجاد نخواهد شد.

- اخبار ورزشی -

احمد سعادتمند مدیرکل دفتر استعدادیابی و توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و رئیس جدید هیئت مدیره باشگاه استقلال در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در پاسخ به این سوال که با توجه به مشغله جدیدش به عنوان ریاست هیئت مدیره استقلال، آیا خللی در اجرای کامل طرح استعدادیابی به وجود خواهد آمد یا نه؟ اظهار داشت: طرح استعدادیابی از دو قسمت تشکیل می شد که قسمت دوم یعنی پرورش و نگهداری از استعدادها باقی مانده است. ما از اول دی ماه با روسای، دبیران، کمیته و حتی مربیان ملی 31 فدراسیون جلساتی را داشته ایم و چند فدراسیون دیگر باقیمانده است که طی روزهای آینده نیز این کار را انجام خواهیم داد. در نهایت 2500 ورزشکار مستعد شناسایی می شوند و برای آنها پرونده اطلاعات ورزشی، پرونده حقوقی، آمادگی جسمانی و ... تهیه می کنیم.

وی ادامه داد: با وجود مشغله جدیدم در هیئت مدیره استقلال، با قدرت به کارم در اجرای کامل طرح استعدادیابی ادامه می دهم. در واقع هیچ خللی در اجرای این طرح به وجود نخواهد آمد. این کار باید ادامه پیدا کند تا این استعدادها با پرورش کامل بتوانند به آینده ورزش کشور کمک کنند.

رئیس جدید هیئت مدیره استقلال عنوان کرد: در هفته چند روز به باشگاه می روم و همچنان به کارم در طرح استعدادیابی ادامه می دهم باز هم می گویم که خللی ایجاد نخواهد شد.

سعادتمند در پایان گفت: با تمام وجود به استقلال کمک می کنم تا این تیم با کمک پیشکسوتان و تلاش بازیکنان و کادر فنی بتواند نتایج خوبی بگیرد و هواداران را خوشحال کند.

سعادتمند: در خانواده استقلالی بوده ام و آگاهی کامل از فوتبال دارم

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین