شعبانیان در گفتگو با مهر عنوان کرد:

به نشانه اعتراض به رقابت‌های سوپرلیگ در اختتامیه شرکت نکردیم

عنوان

سرمربی تیم والیبال بانوان پیکان، اعتراض به نحوه برگزاری رقابت‌های سوپر لیگ را دلیل عدم حضور تیمش در مراسم اختتامیه عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، رقابت‌های سوپر لیگ والیبال با قهرمانی تیم ذوب آهن به پایان رسید و روز جمعه مراسم اختتامیه در سالن ملت اصفهان برگزار شد اما تیم پیکان (نایب قهرمان امسال و قهرمان فصل گذشته) به نشانه اعتراض در مراسم حاضر نشد.

سرمربی تیم والیبال پیکان در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره دلیل عدم حضور تیمش در مراسم اختتامیه رقابت‌های سوپر لیگ گفت: یکی از دلایل عدم حضورمان در مراسم اختتامیه اعتراض به رقابت‌های لیگ امسال بود. شروع لیگ با برنامه ریزی و چیدمان غلط بود. متاسفانه رقابت‌های امسال یک سری مشکلات داشت. نایب رئیس جدید نیز از زمان حضورش فقط می توانست تلاش کند تا تیمی از مسابقات کنار نرود.

میترا شعبانیان افزود: در ابتدای رقابت‌ها و درمراسم قرعه کشی میزبان‌ها مشخص نشد، صحبت ها در جلسه ثبت نشد و فقط شفاهی بود. بی نظمی بسیاری شاهد بودیم. برای مثال تیم توپکا بدون کادرفنی مسابقات را آغاز کرد و مقابل تیمی مانند ذوب آهن بدون سرمربی بازی کرد و این ها همه در نحوه امتیاز گیری تیم ها تاثیر دارد.

وی تاکید کرد: برخی تیم ها دقیقه نود تشکیل  و وارد مسابقات شدند در حالیکه هنوز تکلیف کادرفنی آنها مشخص نبود. حداقل باید زمان بیش تری به تیم ها داده شود تا بدون نقص در مسابقات حاضر شوند. این رویه به ضرر تیم‌ها و باشگاه‌هایی مانند پیکان است که با اصول و برنامه ریزی گام در رقابت‌ها می گذارند. این شیوه برگزاری مسابقات باعث دلخوری می شود و تلاش می کنیم تا باشگاه‌ها از تیم داری در سوپر لیگ پشیمان نشوند.

شعبانیان افزود: مشکل بعدی قرعه کشی بود. صورت جلسه ای ثبت نشد، مشخص نبود که چرا دو تیم اول و دوم نباید بازی آخر را برگزار کنند. در نهایت نیز تیم ما به دلیل دو اختلاف  امتیاز عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد. هدف و منظور من اصلا تیم ذوب آهن نیست  و نمی خواهم قهرمانی این تیم را زیر سوال ببرم، مشکل من بی برنامگی رقابت‌های لیگ امسال بود.

سرمربی تیم والیبال پیکان در پایان گفت: پیشنهادم این است باید برای رقابت‌های سال آینده تکلیف تیم های شرکت کننده در مسابقات قبل از عید مشخص شود، تعهدات تیم‌ها و بحث جذب بازیکنان باید قطعی شود، نه اینکه یک هفته مانده به شروع رقابت‌ها یک تیم اعلام آمادگی کند.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین