/انقلاب اسلامی در چهل سالگی/

طباطبایی‌نژاد: حضور مردم به رهبری رهبران ما برکت می‌دهد

عنوان

نماینده مردم اردستان و زواره در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور مردم است که به رهبری رهبران ما برکت می‌دهد. بدانید بدون مقاومت، انقلاب نه شروع می‌شد و نه می‌تواند ادامه داشته باشد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام سید صادق طباطبایی نژاد در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در اردستان، اظهار کرد: چهل سال از انقلاب گذشت و مردم و نظام برای این انقلاب ارزشی و مردمی هر کاری می‌کنند.

وی با اشاره به سخنان امام خمینی (ره) درباره انقلاب افزود: آنچه باعث ماندگاری انقلاب اسلامی ما شد لطف و توجه خداوند متعال است. وظیفه تک تک ملت ایران جلب توجه و لطف و نگاه خدا است. آنچه این انقلاب را نگه داشته عمق ایمان ملت است.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه باعث پیروزی حرکت امام عظیم الشأن شد حضور و ایمان مردم و جانفشانی‌های ملت بود.

طباطبایی نژاد با اشاره به اینکه «حرکت انقلاب شروع شده ولی هنوز به اهدف آن نرسیدیم»، ادامه داد: انقلابی که ما انقلاب می‌نامیدیم تازه شروع انقلاب بود. ما باید بعد از آن دولت و مردم، تمدن انقلابی داشته باشیم. هنوز نمی‌توانیم ادعا کنیم آن انقلابی که مدنظر داشتیم را پیاده کرده‌ایم.

وی اضافه کرد: حرکت برخی از دولت‌ها در این سال‌ها به سمت دولت انقلابی بوده است، ولی دولت انقلابی که مردم به دنبال آن هستند اتفاق نیفتاده است. هنوز قانون‌هایی در کشور وجود دارد که باید اصلاح شود.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی راه رسیدن به خدا را دشوار عنوان کرد و گفت: بندگی خدا مشمول سختی‌ها است و نیاز به مقاومت دارد. ابزار ساختن یک جامعه دینی مقاومت است. بدون مقاومت و مبارزه و ایستادگی ساختن جامعه ممکن نیست.

طباطبایی نژاد افزود: امروز مملکت ما در مقابل سختی‌ها و تحریم‌هایی قرار دارد. این تحریم‌ها و سختی در زمان پیامبر(ص) هم وجود داشت همان گونه که بر حسین بن علی هم این سختی‌ها گذشت. امروز مرگ بر آمریکای ما همان مرگ بر نمرود و یزید و فرعون پلید است. وقتی می‌گوئیم "مرگ بر آمریکا" یعنی رهرویی حضرت اباعبدالله که سختی دارد ولی عزت و سربلندی هم دارد.

وی رهبری امام خمینی و خودسازی مردم را باعث پیروزی انقلاب عنوان کرد و ادامه داد: حضور مردم است که به رهبری رهبران ما برکت می‌دهد. بدانید بدون مقاومت، انقلاب نه شروع می‌شد و نه می‌تواند ادامه داشته باشد.

این عضو کمسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به خدمات و پیشرفت‌هایی که در طول این چهل سالگی انقلاب در بخش‌های مختلف به دست آمده گفت: ما قبل انقلاب جهان سومی بودیم نمی‌شد به یکباره خود را با ابر قدرت‌های جهان مقایسه کنیم و امروز دشمنان از این می‌ترسند که ما در همه موضوعات پیشرفت داشتیم.

طباطبایی نژاد اضافه کرد: آنچه در طول این چهل سال علاوه بر پیشرفت و انقلاب فرهنگی انجام شده انقلاب کامل عمرانی و جهادی بوده است. نواقص هیچ گاه کامل برطرف نمی‌شود و همیشه وجود دارد ولی علاوه بر تحریم و دشمنی‌ها و خیانت‌هایی که در کشور وجود دارد پیشرفت هم داشته ایم.

وی با اشاره به موضوعات شهرستان اردستان گفت: مشکل اصلی شهرستان اشتغال است و کارهای خوبی در این خصوص شده است. در 9 ماه ۹۷ با توجه به وضعیت بد اقتصادی که در کشور وجود داشته در استان اصفهان با تعدیل نیرو در کارخانه‌ها مواجه بودیم.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: با توجه به اینکه در سطح استان یک چهارم کارخانه‌ها تعدیل نیرو انجام دادند اما در این شهرستان اینگونه نبوده و علاوه بر آن ۷ درصد رشد اشتغال و کار تولید کردیم و مسئولان شهرستان باید تکریم ارباب رجوع را در محور کارهای خود قرار دهند.

طباطبایی نژاد ادامه داد: مسئولان باید خود را خادم مردم بدانند. نباید مردم در چهل سالگی انقلاب در صف گوشت بایستند، چرا که برای کشور زشت است و این مشکلات باعث سوژه دشمنان می‌شود.

وی مشکل‌های این چنینی در کشور را حاصل بی تدبیری مسئولان دانست و گفت: با کمی تدبیر می‌شود اینگونه مشکلات را برطرف کرد. برخی‌ها در کشور یا بد مدیریت می‌کنند یا نمی‌خواهند مشکلات مردم برطرف شود.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم را باید بیشتر تکریم کرد و تا آنجایی که می‌شود باید جهادی و بسیجی برای مردم کار کرد.

طباطبایی نژاد با اشاره به طرح‌های جدیدی که در شهرستان به بهره برداری رسیده است، گفت: نمی‌گوییم آنچنان کار بزرگی انجام دادیم، ولی تا حدودی کارهای خوبی شده است. مسئولانی که در شهرستان هستند همدل هستند و می‌خواهند برای شهرستان کار کنند.

وی با تاکید به مسئولان نظارتی شهرستان گفت: نظارت خود را بر قیمت‌ها بیشتر کنید. حق ندارد کسی بر مردم ظلم کند و کالایی را گران‌تر از آن که هست بر مردم عرضه کند.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید این همه پیشرفت را به مردم نشان دهیم. نباید در دام دشمن بیفتیم و ملت را ناامید کنیم.

طباطبایی نژاد در خصوص استانی شدن انتخابات مجلس هم گفت: بنده قطعاً با این موضوع مخالف هستم و اعتقاد دارم این موضوع باعث می‌شود توجه و نگاه به شهرهای کوچک از بین برود.


انتهای پیام

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین