جشن تولد چهل سالگی؛

بیشترین مطالب درباره چهل سالگی انقلاب را کدام کشورها منتشر کردند؟

عنوان

در این خبر کشورهایی که بیشترین مطالب را درباره چهل سالگی انقلاب منتشر کرده‌اند، بشناسید.

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، توییتر یک شبکه اجتماعی و سرویس ارائه دهنده میکروبلاگ است که به کاربران خود در سراسر جهان  اجازه می دهد تا ۲۸۰ حرف، پیام متنی را که توئیت نامیده می شود، ارسال کنند.

توییتر از زمان راه اندازی کاربرد های مختلفی داشته است. برای نمونه، در برخی از کشور ها برای سازماندهی اعتراض های سیاسی مورد استفاده قرار گرفته است و به همین دلیل گاهی این اعتراضات را "انقلاب های توییتری" خوانده اند، از جمله انقلاب ۲۰۱۱ مصر، اعتراضات بعد از انتخابات ۲۰۱۰-۲۰۰۹ ایران و ناآرامی مدنی ۲۰۰۹ جمهوری مولداوی. موج توییت ها و اطلاع رسانی ها درباره قیام ملت های عرب پس از آن به لیبی و بحرین نیز رسید.

 با توجه به اهمیت توییتر در مسائل سیاسی , اجتماعی , فرهنگی و ... در سراسر جهان این شبکه اجتماعی بسیار مورد توجه قرار گرفته است، به طوری که مطالب محبوب و داغ در توییتر با استفاده از سرویس های تخصصی مرتبط با توییتر رصد می شود و هشتگ های ترند شده در آن اعلام می شود. براساس گزارش های جدید بیشترین مطالب منتشر شده در رابطه با چهل سالگی انقلاب اسلامی از کشوهای ایران, یمن، آلمان و کانادا در شبکه اجتماعی توییتر منتشر شده که در تصویر زیر موثرترین کشورها با رنگ های سبز و شیری نمایش داده شده که در ادامه مشاهده می کنید.

بیشترین مطالب درباره چهل سالگی انقلاب را کدام کشورها منتشر کردند؟

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین