پرهیزکار به مهر خبر داد:

بازی تیم ملی با برزیل منتفی شد/شاید استقلال و پرسپولیس ترغیب شوند

عنوان

سرپرست کمیته فوتسال با بیان اینکه دیدار با تیم ملی فوتسال برزیل در سال ۲۰۱۹ منتفی است، گفت: کارهای مقدماتی بازی با آرژانتین انجام شده است.

داوود پرهیزکار در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره آخرین وضعیت برگزاری بازی های تدارکاتی تیم ملی فوتسال برای سال ۱۳۹۸ گفت: برزیلی ها اعلام کردند که «فیفادی‌هایشان» پر شده است و امکان بازی با این تیم در سال ۲۰۱۹ وجود ندارد. ما هم دنبال جایگزین کردن آرژانتین هستیم و کارهای مقدماتی هم انجام شده است.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا قرار است بازی با آرژانتین در همان تاریخ بازی با برزیل در فروردین ماه برگزار شود؟ تاکید کرد: سعی ما بر این است که در همان تاریخ بازی کنیم ولی یک مقدار سخت است چون زمان کمی تا فروردین داریم. برای همین دنبال این هستیم در سال ۲۰۱۹ حتما یک بازی با آرژانتین برگزار کنیم.

سرپرست کمیته فوتسال درباره اینکه آیا مذاکره با آرژانتین رسمی و کتبی صورت گرفته است؟ یادآور شد: مکاتباتی داشتیم و به صورت تلفنی هم گفتگو کرده ایم ولی به صورت رسمی خیر.

پرهیزکار در خصوص اولویت های تیم ملی فوتسال در سال ۱۳۹۸ افزود: یکسری برنامه ها نهایی شده است. این هفته جلسه ای با کادر فنی تیم ملی فوتسال داریم تا ضمن دریافت گزارش بازی با صربستان، کلیه برنامه ها را نهایی کنیم.

سرپرست کمیته فوتسال همچنین درباره طرح حضور استقلال و پرسپولیس در لیگ برتر تصریح کرد: تمام سعی و تلاشمان را برای حضور تیم های صاحب نام در لیگ فوتسال می کنیم. باتوجه به حضور دوستان استقلالی و پرسپولیس در کمیته فنی، به این اتفاق خوشبین هستیم. با بودن این تیم ها، لیگ فوتسال پویا می شود و از حالت تک بعدی بودن در می آید؛ مثل سال های قبل که چهار، پنج تیم همواره مدعی قهرمانی بودند.

پرهیزکار در پایان در پاسخ به این سئوال که آیا فکر می کنید حضور استقلال و پرسپولیس در لیگ برتر فوتسال باتوجه به مشکلات این دو باشگاه و محدودیت های مالی آنها شدنی باشد؟ گفت: دنبال این هستیم تا یک اسپانسر قوی پیدا کنیم تا باشگاه های ما را هم از نظر مالی حمایت کند. شاید این مسئله باعث ترغیب این باشگاه ها برای تیمداری در فوتسال هم بشود.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین