کیکاووس سعیدی: ۸۲درصد بودجه ۹۷ را دریافت کرده‌ایم/ اگر تخصیص کامل باشد به فدراسیون‌ها واریزی خواهیم داشت

عنوان

کیکاووس سعیدی، خزانه‌داری کمیته ملی المپیک گفت: اگر تخصیص بودجه کامل باشد می توانیم ۱۵ درصد بودجه باقیمانده فدراسیون‌ها که حدود ۳ میلیارد تومان است را پرداخت کنیم.

- اخبار ورزشی -

کیکاووس سعیدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص واریزی آخر بودجه کمیته ملی المپیک، اظهار داشت: ما پیگیر تخصیص نهایی هستیم. دکتر صالحی امیری نشستی را نیز با دکتر نوبخت برگزار کردند و نظر مساعد وی اخذ شده است. فعلا در فرآیند اداری هستیم تا به تخصیص نهایی بودجه کمیته ملی المپیک برسیم و با توجه به میزان تخصیص و اقتضائات بودجه فدراسیون ها را تامین می کنیم. نمی توان گفت بودجه چه زمانی واریز خواهد شد اما مسلما طی روزهای آینده این اتفاق خواهد افتاد.

وی در ادامه افزود: کمیته ملی المپیک از بودجه مصوب سال 97 خود تاکنون  82 درصد را دریافت کردیم و 18 درصد باقی مانده است. 20 میلیارد تومان به فدراسیون ها پرداخت کردیم و بعضا کمک های موردی هم داشتیم. اگر تخصیص بودجه کامل باشد می توانیم 15 درصد بودجه باقیمانده فدراسیون ها که حدود 3 میلیارد تومان است را پرداخت کنیم.  البته بودجه کشتی که  2 میلیارد تومان بوده است به صورت کامل پرداخت شده است.

خزانه دار کمیته ملی المپیک در خصوص بودجه سال 98 کمیته ملی المپیک یادآور شد: هنوز امیدوار هستیم و دکتر صالحی امیری با مسئولین برخی کمیسیون ها رایزنی کردند و منتظریم ببینیم میزان بودحه مصوب کمیته در مجلس چقدر خواهد بود آنچه فعلا قطعی است 74 میلیارد و 500 میلیون تومان است.

وی در خصوص بودجه بازسازی آکادمی ملی المپیک گفت: 5 میلیارد تومان برای بازسازی آکادمی ملی المپیک تخصیص داده شده و در حال آماده سازی و نوسازی امکانات و تجهیزات هستیم پیمانکار فردا مشخص می شود و انشالله در سال آینده سرویس دهی لازم را به فدراسیون ها خواهیم داشت.

دیدار دبیر فدراسیون شنای کرواسی با دبیرکل کمیته ملی المپیک

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین