رستم‌پور: به خاطر پیراهن تیم ملی بسکتبال و احترام به کشوری که ۸۰ میلیون جمعیت دارد مبارزه می‌کنم

عنوان

ملی پوش دورگه بسکتبال ایران گفت: من به خاطر پیراهن تیم ملی ایران و احترام و علاقه به کشوری که ۸۰ میلیون جمعیت دارد، تمرین و مبارزه می‌کنم.

- اخبار ورزشی -

مایک رستم پور، بازیکن ایرانی-آمریکایی تیم ملی بسکتبال ایران در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد تمرینات تیم ملی بسکتبال گفت: تمرینات به خوبی پیش رفته است و مربیان با حداکثر توان و بسیار خوب کارشان را انجام داده اند و تیم را آماده کرده اند.

او ادامه داد: مربیان تیم ایران با الگو برداری از تیم های اروپایی و NBA تمرینات تیم را طراحی می کنند و شرایط تیم هر روز بهتر از روز قبل می شود.

رستم پور در مورد حضورش در اردوی تیم ملی ایران گفت: این بهترین رویایی است که می توانستم تصور کنم. در واقع رویای من به حقیقت تبدیل شد. من به خاطر پیراهن تیم ملی ایران و احترام و علاقه به کشوری که 80 میلیون جمعیت دارد تمرین و مبارزه می کنم.

وی در مورد قرار گرفتن در ترکیب نهایی تیم ملی ایران در مسابقات پیش رو تصریح کرد: هدف و وظیفه من تمرین کردن و پیشرفت است. سایر موارد به نظر سرمربی بستگی دارد.

رستم پور در پایان گفت: امید زیادی دارم که دو بازی پیش رو مقابل ژاپن و استرالیا را ببریم چون اینجا خانه ماست و مورد حمایت تماشاگران ایرانی هستیم. آنها جو خارق العاده ای را برای ما به وجود خواهند آورد.

نیکتاش: آماده ایم و می خواهیم ژاپن و استرالیا را شکست دهیم

تیم ملی بسکتبال ایران در روزهای دوم و پنجم اسفند ماه، میزبان تیم های ژاپن و استرالیا در پنجره ششم و پایانی انتخابی جام جهانی 2019 چین خواهد بود.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین