معاون رییس جمهوری:

استاندارد نیازمند توجه ویژه سه قوه است

عنوان

همدان- ایرنا- معاون رییس جمهوری با اشاره به کمبود منابع اعتباری و نیروی انسانی گفت: استاندارد یک سازمان نظارتی است و نه تنها از قوه مقننه و مجریه بلکه از قوه قضاییه نیز انتظار حمایت و توجه ویژه داریم.

نیره پیروزبخت روز پنجشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سازمان استاندارد برای عمل به تکالیف خود نیازمند تامین منابع انسانی و مالی مکفی است و همچنین باید جایگاه حاکمیتی استاندارد به طور کامل درک شود.
وی با بیان اینکه در شرایط کنونی سازمان استاندارد از نظر منابع انسانی و اعتباری در سطح پایینی قرار دارد، افزود: برای رفع این مشکلات به توجه ویژه مجلس، دولت و دستگاه قضا نیاز داریم.
پیروزبخت با تاکید بر اشتغالزا بودن سازمان استاندارد گفت: به ازای هر کارشناس که به استاندارد اضافه شود، برای 10 نفر در خارج سازمان شغل ایجاد می شود.
رییس سازمان ملی استاندارد با بیان اینکه سه هزار و 500 نیرو در داخل سازمان مشغول خدمات رسانی به مردم هستند، خاطرنشان کرد: 100 هزار نفر نیز در خارج از سازمان در قالب شرکت های بخش خصوصی و آزمایشگاه های همکار مشغول به کار هستند.
وی تاکید کرد: این آمارنشان دهنده این است که سازمان استاندارد یک کارآفرین گمنام است.
معاون رییس جمهوری گفت: افزوده شدن منابع اعتباری و نیروی انسانی به ما یک سرمایه گذاری سودآور است، زیرا این سرمایه هرگز هدر نمی رود و صرف سلامت مردم و تقویت تولید داخلی می شود.
رییس سازمان ملی استاندارد و معاون رییس جمهوری روز گذشته در راس هیاتی از معاونان و مشاوران به همدان سفر کرد، دیدار با استاندار همدان، حضور در شورای اداری استان، بازدید از واحدهای تولیدی مشمول استاندارد اجباری از برنامه های وی در این سفر یک روزه بود.
7527/2087

منبع: ایرنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین