آخرین آرزوی بیمار سرطانی در ساحل دریا برآورده شد! +تصاویر

عنوان

آخرین آرزوی یک زن سرطانی در حال مرگ با انتقال او با کمک یک برانکارد به ساحل دریا برآورده شد.

 به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، آخرین آرزوی یک زن سرطانی در حال مرگ با انتقال او با کمک یک برانکارد به سواحل استرالیا برآورده شد. «کارمن لئون» که آرزو داشت برای آخرین بار غروب آفتاب را از ساحل دریا در سیدنی تماشا کند، در حالی که روی برانکارد دراز کشیده بود، به سواحل اطراف سیدنی منتقل شد. «آنتونیو» همسر این زن سرطانی تصمیم گرفت تا آخرین آرزوی زندگی همسرش را برآورده کند.

یکی از تصاویری که منتشر شده است، کارمن را در حالی که روی برانکارد دراز کشیده و به غروب آفتاب در سواحل بریگتون استرالیا خیره شده است نشان می دهد. در این سفر کوتاه، خانواده کارمن به همراه یک تیم پزشکی از نیو ساوت ولز و یک گروه خیریه سرطان او را همراهی می کردند.

آخرین آرزوی بیمار سرطانی در ساحل دریا برآورده شد! + تصاویر

کارمن که از طرف مادری اصالتی شیلیایی داشت، در یک مرکز درمان سرطان تحت معالجه قرار گرفته بود. «تاتیانا سالوم»، دختر کارمن درباره مادرش به دیلی تلگراف استرالیا گفت: «مادرم در آخرین سفرش در روز چهارشنبه بسیار خوشحال بود. او در تمام مدت حضور در ساحل دریا هوشیار بود و به اطراف می نگریست. این منظره برای مادرم بسیار خاطره انگیز بود، چون او به مدت تقریبا ۲۵ سال با پدرم در این ساحل قدم زده بود و خاطرات بسیاری داشت.»

تاتیانا در مورد برنامه ریزی حضور مادرش در ساحل دریا نیز گفت: «ما با انجمن خیریه سرطان Dreams2Live4 که آخرین آرزوی بیماران دارای سرطان پیشرفته را برآورده می کنند، تماس گرفتیم و اعلام کردیم که به مرگ مادرم چند ساعت یا چند روز باقی مانده است. آنها بلافاصله  برنامه ریزی کردند و آرزوی مادرم برآورده شد.»

گفتنی است؛ کارمن دو روز بعد از برآورده شدن آخرین آرزوی زندگی اش در اثر سرطان معده در بیمارستان جانش را از دست داد.

آخرین آرزوی بیمار سرطانی در ساحل دریا برآورده شد! + تصاویر

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین