انقلابیون بحرینی: پیروزی بر آل خلیفه حتمی است؛ اشغالگران سعودی و اماراتی اخراج می‌شوند

عنوان

جنبش یاران جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین به مناسبت سالگرد اشغالگری سعودی‌ها و امارات بیانیه‌ای صادر کرد.

- اخبار بین الملل -

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، جنبش یاران جوانان انقلاب 14 در آستانه هشتمین سالگرد حمله نظامیان سعودی – اماراتی و نیروهای به اصطلاح سپر جزیره عربی به کشور بحرین که به منظور سرکوب نمودن خیزش و انقلاب مردمی آن کشور در روز 14 مارس سال 2011 میلادی روی داد بیانیه ای صادر کرد. در این روز نظامیان سعودی و اماراتی با پیشرفته سلاح ها و تجهیزات نظامی از جمله تانک ها، زرهی ها و نفربرهای کشورهای مستکبر غربی، دها تن از مردم بی دفاع و مظلوم بحرین را به خاک و خون کشیده شدند و میدان اللولوء بحرین را که نماد ایستادگی و مقاومت مردمان آن دیار می باشد را تصرف و صدها نفر از زنان و مردان را دستگیر و روانه زندان های مخوف آل خلیفه نموده است.

در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

قال الله سبحانه و تعالی : (انْفِرُوا خِفافاً وَ ثِقالاً وَ جاهِدُوا بِأَمْوالِکُمْ وَ أَنْفُسِکُمْ فی‏ سَبیلِ اللَّهِ ذلِکُمْ خَیْرٌ لَکُمْ إِنْ کُنْتُمْ تَعْلَمُونَ ) ( همگی به سوی میدان جهاد ) حرکت کنید سبکبار باشید یا سنگین بار! و با اموال و جانهای خود ، در راه خدا جهاد نمایید این برای شما بهتر است اگر بدانید! ( آیه 41 ، سوره مبارکه توبه ) 

هشت سال از سالگرد انقلاب 14 فوریه مردم بحرین و سالگرد اشغال نظامی کشور بحرین توسط نیروهای اشغالگر سعودی ، اماراتی و به اصطلاح سپر جزیره می گذرد ، این نیروهای اشغالگر مرتکب کشتارهای جمعی و جنایت جنگی برعلیه مردم بحرین در شهرها و روستاهای مختلف و مخصوصا روستای ( ستره ) شدند و پس از آن به میدان ( اللولوه ) یورش برده و پس از تصرف آن فاجعه آمیز ترین و وحشیانه ترین جنایت تاریخ بحرین را مرتکب شدند و اعتصاب و تحصن مردم در آنجا را شکسته، خون های بی گناهان بسیاری را به زمین ریخته و تعداد بی شماری از فرزندان این مرز و بوم را به شهادت رسانده ، صد ها نفر را مجروح و هزاران نفر را بازداشت نموده که از جمله آنها می توان به رهبران گروه های مخالف و نیروهای سیاسی اشاره نمود، فقط بیش از 255 نفر از نیروهای جریان عمل اسلامی و جمعیت عمل اسلامی معروف به (الحرکه الرسالیه فی البحرین) دستگیر شدند. همچنین منجر به  دستگیری و زندانی شدن بقیه رهبران گروه های معارض بحرینی و رهبران و فعالان حقوق بشری دیگر اشاره نماییم.

روزهای 13 و 14 مارس،  همواره از جمله روزهای تاریک و شوم مردم بحرین است ، که در آن نیروهای جنگ طلب و اشغالگر با پرچم پیروزی وارد شدند، گمان بردنند که سرزمین بحرین را مانند نیروهای صدر اسلام از بند جاهلیت فتح نموده اند و مردم آن دیار، از جمله کافران هستند، بر اساس این نگاه مرتکب قتل ها، سر بریدن ها و ویرانی های بسیاری با تمام وحشی گری و بربریت ممکن شدند، که تاکنون تاریخ بحرین آن را به خود ندیده است. 

هشدارهای به موقع ایران

پس از آنکه انقلاب را در میدان لولوه و سایر شهرها و روستاها سرکوب کردند، همراه با نیروهای مزدور آل خلیفه، اقدام به تخریب مساجد و هجوم به حسینیه ها و قبور اولیاء و صالحین نموده و دست به آتش زدن قرآن کریم و سایر کتاب های دینی و غیره زدند. سپس اقدام به نابودی و تخریب میدان اللولوه کرده که انقلاب مردمی از آنجا آغاز گردیده و به نام میدان (شهدا ) توسط آنان نامگذاری شده است، از آن پس این نیروهای به اصطلاح سپر جزیره همچنان و تا به امروز در بحرین مستقر شده اند و پایگاه ها و اردوگاه های  نظامی خود را تاسیس نمودند و در سرکوب انقلاب مردمی که تا به امروز نیز استمرار دارد ادامه می دهند. عربستان سعودی می خواهد بحرین را در سایه کشور فدراتیو سیاسی ضمیمه خود کند تا اینکه حیات خلوت سعودی ها باشد ، اما جمهوری اسلامی ایران از بالاترین سطوح سیاسی از جمله مجلس شورای اسلامی، وزارت امور خارجه و نیروهای مسلح خود ، هشدارهای لازم و قاطع را در این خصوص به آنها داده است، چراکه قرار بود طی یکی از جلسات شورای همکاری خلیج فارس ، ضمیمه شدن بحرین به عربستان در قالب یک کشور فدراتیو سیاسی اعلام گردد، اما این هشدار نظام جمهوری اسلامی ایران در آخرین لحظه و با چراغ سبز آمریکا به رژیم ریاض، مانع تحقق این توطئه خصمانه گردید. چه بسا اجرای این تصمیم تبعات بسیار خطرناکی را نیز برای رژیم سعودی و آل خلیفه به همراه می آورد.

اشغالگران سعودی و اماراتی بیرون رانده خواهند شد

ما از این جا و در آستانه هشتمین سالگرد اشغال نظامی و جنگ سعودی ، اماراتی برعلیه بحرین ، ضمن محکوم نمودن جنگ افروزی آنان و اشغالگری نامیدن آن ، حمایت همه جانبه خود را از کلیه اقدامات و فعالیت های انقلابی مردم، که توسط ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین در راستای نافرمانی های عمومی بر ضد اشغالگران سعودی ، آل خلیفه و با شعار (بیرون راندنتان حتمی است ) فراخوان گردیده، اعلام می نماییم و خواستار مشارکت گسترده مردم در این گونه فعالیت ها در سالگرد نکبت بار تجاوزگری سعودی اماراتی در بحرین می باشیم.

اعلام برنامه های نافرمانی عمومی

ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین برنامه های نافرمانی عمومی ، در این راستا را به شرح زیر اعلام می دارد:

1. سر دادن شعارهای مبارزه با حضور نیروهای اشغالگر سعودی - اماراتی از طریق روزنامه آزادگان و سایر وسایل ارتباط جمعی وشبکه های اجتماعی 
2. بی احترامی به تمثال و تصاویر ستمگران از نظامیان آل سعود و آل نهیان و تحقیرآنها .
3. تعطیلی مغازه ها و فروشگاه های تجاری از ساعت 8 بعد از ظهر روز چهارشنبه 13 مارس تا بعد ازظهر پنجشنبه 14 مارس 2019 میلادی.
4. خاموش نمودن چراغ های بیرونی منازل مسکونی از ساعت 8 بعدازظهر روز چهارشنبه تا بعد از ظهر روز پنجشنبه 14 مارس 2019 میلادی.
5. توقف تمامی ارتباطات و معاملات با سفارت خانه های رژیم آل سعود و آل نهیان در منامه در روز پنجشنبه 14 مارس 2019 میلادی.
6. تحریم کالاهای سعودی و اماراتی در روز پنجشنبه مورخ 14 مارس 2019 میلادی و آماده شدن برای تحریم گسترده تر آن ها.
7. اعتصاب و عدم حضور دانش آموزان و دانشجویان در مدارس و مراکز آموزشی در روز پنجشنبه مورخ 14 مارس 2019 میلادی.
8. انجام ندادن هرگونه تجارت و خرید فروش در روز پنجشنبه مورخ 14 مارس 2019 میلادی.
9. عدم حضور و تعطیلی تمامی مراکز و مجتمع های تجاری در روز پنجشنبه مورخ 14 مارس 2019 میلادی.
10. توقف تمامی داد و ستد های بانکی و رسمی در روز پنجشنبه مورخ 14 مارس 2019 میلادی.
11. جلوگیری از سفر نمودن از طریق پل ارتباطی بحرین و عربستان که انقلابیون نام آنرا به پل( شهید ایت الله نمر باقر النمر ) در روز پنجشنبه مورخ 14 مارس 2019 میلادی.
12. کاهش دادن حرکت اتومبیل ها و سایر وسایط نقلیه دیگر ، مگر در موارد خیلی ضروری در روز پنجشنبه مورخ 14 مارس 2019 میلادی.
13. حضور داشتن در منازل مسکونی و خارج نشدن از آن در روز پنجشنبه مورخ 14 مارس 2019 میلادی ، به منظور مشارکت و هماهنگی در راهپیمایی های انقلابی وخروج مردمی.

بیانیه جریان وفاداری بحرین در محکومیت آل خلیفه و سفر کوشنر به منامه

مردم بحرین تصویر پادشاه و نتانیاهو را به آتش کشیدند

نه به دخالت سعودی و اماراتی

همچنین ، جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین ، از آحاد مردم غیور و انقلابی عراق و رهبران بسیج مردمی (حشد الشعبی)، گروه های مقاومت عراقی دیگر ، خبرگزاری ها و اصحاب رسانه و کانال های ماهواره ای حامی جبهه مقاومت و یاران مردم مظلوم بحرین که زیر یوغ ستم اشغالگران و جنگ افروزان سعودی و اماراتی قراردارند ، می خواهد تا با مشارکت گسترده و فعال در جشنواره همبستگی با ملت بحرین و یمن که با شعار ( بیرون رفتنتان قطعی است – نه به دخالت سعودی ، اماراتی ) که قرار است روز جمعه مورخ 15 مارس 2019 میلادی از ساعت 3 بعد از ظهر در میدان ( الواثق ) بغداد و به میزبانی ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین برگزار شود ، شرکت نمایند.

پیروزی بحرینی ها بر ستمگران و تروریست های داعشی

بار دیگر اطمینان خاطر کامل داریم ، ملت بحرین بر ستمگران و تروریست های داعشی آل خلیفه اشغالگر و جنگ طلب پیروز خواهند شد ، همچنان که مردم و سایر گروه های مقاومت ملی و نیروهای معارض و مخالف سیاسی دیگر بر اشغالگران سعودی ، اماراتی چیره خواهند شد، و سرانجام این اشغالگری در برابر مقاومت مردمی کوچک و خوار خواهد شد و دیکتاتور حمد بن عیسی و قبیله اشغالگر و جنگ طلب آن را بیرون خواهیم راند و مردم بحرین با اراده و خواست خود  نظام سیاسی جدید و آزاد را مبتنی بر مردم سالاری چند حزبی  تاسیس خواهند نمود و با اراده های انقلابی،  تمامی پایگاه های شوم نظامیان اشغالگر از جمله پایگاه های آمریکایی و انگلیسی را برخواهند چید و تمامی مستشاران سیاسی، امنیتی و نظامی آنان را با اذن پروردگار واحد قهار از بحرین ، بیرون خواهیم راند.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اعلان غیررسمی پایان دوره دولتداری داعش
ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟
گزارش‌های پراکنده از عملیات احتمالی مزدوران آمریکا در البوکمال
تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها
جنایت جدید رژیم آل‌سعود علیه شیعیان قطیف
اعدام ۳۳ جوان شیعه؛ واکنش عجیب ریاض به عملیات تروریستی داعش
گزارش‌های پراکنده از عملیات احتمالی مزدوران آمریکا در البوکمال
امید تروریست‌ها به آمریکا برای عملیات نظامی علیه محور مقاومت
« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد
عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز
چرا حکومت‌های استبدادی در شمال آفریقا سقوط می‌کنند
بی‌وفایی آمریکا به دیکتاتورهای باوفا
پایگاه میدل‌ایست‌آی فاش کرد
نقش موساد در کودتای سودان
زندگی‌نامهٔ بانوی اول سابق آمریکا
همسر اوباما چگونه ستاره راک شد؟
از مبارزه مدنی تا بادبادک های آتشین؛ ابتکار عمل در مبارزه
۵ نکته درباره «راه پیمایی بازگشت»
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین