کیکاووس سعیدی سرپرست دبیرکلی کمیته ملی المپیک می‌شود؟

عنوان

خزانه‌دار کمیته ملی المپیک درخصوص احتمال اینکه سرپرست دبیرکلی می‌شود، مطالبی را بیان کرد.

- اخبار ورزشی -

کیکاووس سعیدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در واکنش به اینکه شنیده می شود قرار است به عنوان سرپرست دبیر کلی کمیته ملی المپیک، امور این بخش را پیگیری کند، اظهار داشت: فکر می کنم این خبر در حد یک شایعه باشد، البته در کارهای اجرایی کمک می کنم که هیچ خللی در کارها و ماموریت کمیته ملی المپیک ایجاد نشود.

وی در ادامه افزود: در همه زمینه ها کمک می کنم تا بازوی توانمندی برای صالحی امیری باشم که با توجه به اهداف جدی و رویکرد بلند مدتی که برای توسعه ورزش قهرمانی دارند ان شاالله مفید باشم.

خزانه دار کمیته ملی المپیک تاکید کرد: در هر صورت ما یک خانواده هستیم که همه باید کمک کنیم تا به سرمنزل مقصود برسد. همه اعم از ریاست، نواب رئیس، دبیر کل و هیئت اجرایی اعضای یک خانواده ایم و باید برای تحقق اهداف و آرمان های المپیک تعامل و همسویی داشته باشیم.

وی در ادامه به تخصیص باقیمانده بودجه کمیته ملی المپیک طی دو سه روز آینده اشاره کرد و گفت: با پیگیری های صالحی امیری و مساعدت های نوبخت و اکرمی طی دو سه روز آینده تخصیص خود را دریافت می کنیم و با نظر مساعد رئیس کمیته ملی المپیک و اینکه تاکید داشتند کل مطالبات فدراسیون ها تا پایان سال پرداخت شود، 15 درصد باقیمانده بودجه آنها واریز می شود.

افشارزاده: آمار اشتباه به صالحی امیری داده اند/ خودمان را در یک دایره محدود کرده ایمانتهای پیام/

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین