جوکار: اتفاق بوسان برایم تمام شده و سال‌هاست مشکلی با امیر رضا خادم ندارم

عنوان

نایب‌قهرمان المپیک ۲۰۰۴ آتن گفت که سال‌هاست مشکلی با امیر رضا خادم ندارد و اتفاقات گذشته را فراموش کرده است.

- اخبار ورزشی -

مسعود مصطفی جوکار مربی تیم ملی امید در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد اردوی این تیم برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: روز 29 اسفند به اولان باتور اعزام خواهیم شد به همین دلیل امروز آخرین مرحله اردوی ما آغاز می شود. همه دنیا روی کشتی سرمایه گذاری کرده اند، کارمان سخت است اما ان شاءالله که بهترین نتیجه را بگیریم و هم تیم آزاد و هم فرنگی با قهرمانی به مردم عیدی بدهند.

وی با اشاره به اینکه اولین دوره مسابقات قهرمانی امیدهای آسیا در مغولستان برگزار می شود، عنوان کرد: خیلی ترکیب تیم ها را نمی شناسیم، البته فکر می کنم قرقیزها با همان ترکیبی که به جام تختی آمدند در این رقابت ها هم شرکت کنند. مهم این است که ما خوب کار کرده ایم و ان شاءالله که بهترین نتیجه را بگیریم.

مربی تیم ملی امید آزاد ادامه داد: علیرضا رضایی بیشترین زمان را برای این تیم می گذارد و واقعا زحمت می کشد. از روزی که مسئولیت نایب رئیسی فدراسیون را قبول کرده، حضورش در تمرینات حتی پررنگ تر از قبل شده و ان شاءالله که نتیجه مدیریت صحیح و زحمات او و کادرفنی و کشتی گیران را می گیریم.

دارنده مدال نقره المپیک آتن در مورد ماجرای سال 2002 که تا مدت ها این قهرمان از بابت از دست دادن مدال بازی های آسیایی امیر رضا خادم را مقصر می دانست، خاطرنشان کرد: خیلی زمان از آن اتفاق گذشته، هیچ مشکلی با امیر رضا خادم ندارم، او به اردوی تیم ملی هم آمدو  با هم خوش وبش کردیم. خیلی وقت است که با آن اتفاق کنار آمده ام و بخشیدم. واقعا چیز خاصی نیست، برای من رفاقت هاست که باقی می ماند، اصلا دیگر به ماجرای بوسان فکر نمی کنم.

حضور امیر خادم در آخرین مسابقه داخلی کشتی در سال 97

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین