اسماعیل‌پور: وضعیت دستم افتضاح است/ رسول خادم هنوز کارم را پیگیری می‌کند

عنوان

دارنده دو مدال نقره و برنز کشتی آزاد جهان گفت: رسول خادم به شدت پیگیر کارم بود که بتوانم در آلمان جراحی کنم و حتی اکنون نیز پیگیر شرایطم است.

- اخبار ورزشی -

مسعود اسماعیل پور در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد آسیب دیدگی دستش که منجر به دوری از کشتی شده است، اظهار داشت: وضعیت دستم افتضاح است. قبل از انتخابی تیم ملی جراحی کردم و به همین دلیل هم به انتخابی نرسیدم. تیر ماه تمریناتم را شروع کردم اما دوباره در حین تمرین دستم شکست. می خواستم در آلمان دستم را جراحی کنم و به آلمان هم رفتم و پیش از آن قرار بود با 10 هزار یورو این عمل را انجام دهم، اما هزینه ها خیلی بالاتر رفت و گفتند باید 15 هزار یورو هزینه کنم.

وی با تاکید بر اینکه هزینه درمان با خودش هست، ادامه داد: وقتی هزینه جراحی سنگین تر شد، دیدم نمی توانم این کار را انجام دهم و به ایران برگشتم. حالا هم مانده ام چه کار کنم، استخوان دستم بیرون زده و حتما باید جراحی انجام شود.

اسماعیل پور که گفته می شود از مسئولان وقت گله دارد، با اشاره به اینکه رسول خادم همه گونه حمایت را از او داشته، تصریح کرد: از هیچ کسی گله ای ندارم. رسول خادم به شدت پیگیر کارم بود که بتوانم در آلمان جراحی کنم، چه آن زمان که رئیس فدراسیون بود و چه حالا که سمتی در فدراسیون ندارد کاملا پیگیر کارهایم هست، مسئله این است هر کسی در این موضوع کوتاهی کرده باشد، آن فرد آقا رسول نبوده است.

این کشتی گیر مازندرانی در پاسخ به این سوال که چرا از فدراسیون پزشکی ورزشی کمک نمی گیرد، گفت: آنها اگر می خواستند، کاری انجام می دادند. من این همه مصاحبه کردم و گفتم دستم وضعیت خیلی بدی دارد حالا ظاهرا ناراحت شده اند که چرا به ما نگفته ای! مگر می شود در این مدت متوجه آسیب دیدگی شدید من نشده باشند. از طریق دوستانم یکی دو پزشک دیگر پیدا کرده ام که ببینم می شود کاری انجام داد. به دنبال دکتر کیهانی هستم ولی هنوز موفق نشده ام با ایشان صحبت کنم و وقت بگیرم. امیدوارم هر چه زودتر بتوانم این جراحی را انجام دهم.

اسماعیل پور با اشاره به اینکه نه تنها برای کشتی گرفتن که برای فعالیت عادی هم با مشکل مواجه است، عنوان کرد: این وضعیت برای دست راستم به وجود آمده و نه تنها برای کشتی، بلکه برای کارهای روتین زندگی هم با مشکل مواجه هستم. دستم درد زیادی دارد.

هادی: کشتی گیر باید از پوست موز هم بترسد!

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین