چندلر: نباید با یک بازی انصاری‌فرد را طرد کنیم/ تیلور: اونیل او را نیمکت‌نشین می‌کند

عنوان

کارشناسان یک رسانه انگلیسی به بررسی شرایط کریم انصاری‌فرد، ملی‌پوش ایرانی تیم ناتینگهام فارست در آستانه بازی هفته سی‌وهشتم چمپیونشیپ پرداختند.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت Footballleagueworld، ماریتن اونیل، سرمربی ناتینگهام فارست پیش از بازی با ایپسوویچ چندین انتخاب را در ترکیب تیمش پس از شکست اخیر خانگی برابر آستون ویلا خواهد داشت. کریم انصاری فرد، مهاجم ایرانی در این بازی از ابتدا به میدان رفته بود اما در دقیقه 62 جای خود را به داریل مورفی داد. آیا او باید دوباره برای بازی برابر ایپسوویچ در ترکیب اصلی ناتینگهام فارست قرار بگیرد؟

لویی چندلر در این رابطه گفت: اطمینان ندارم زیرا کریم انصاری فرد در بازی اخیر برابر آستون ویلا خوب نبود. با این وجود معتقدم نباید به خاطر یک بازی او را طرد کنیم. ناتینگهام فارست نیازمند پیروزی است و در صورتی که مارتیل اونیل بخواهد از انصاری فرد صرفنظر کند شگفت زده نمی شوم.

گری هاچینسون، دیگر کارشناس انگلیسی اظهار داشت: وقتی هواداران شما را به تحرک و شناور بودن دعوت می کنند باید نگاهی به خودتان بیندازید. من اگر هوادار ناتینگهام فارست باشم، دیگر نمی خواهم کریم انصاری فرد را در ترکیب اصلی ببینم!

جی تیلور نیز گفت: انصاری فرد هفته گذشته گلی برای ناتینگهام فارست به ثمر رساند اما فکر نمی کنم به اندازه کافی متقاعد کننده بود. من که شاهد تمرین های روزانه این تیم نیستم، بنابراین چرا باید تاثیر کریم انصاری فرد را ارزیابی کنم! احساس می کنم مارتیل اونیل او را در بازی برابر ایپسوویچ نیمکت نشین می کند.

نمره ضعیف انصاری فرد در شکست خانگی ناتینگهام فارست

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین