پایان محرومیت طولانی روسیه از سوی کمیته بین‌المللی پارالمپیک

عنوان

کمیته بین‌المللی پارالمپیک محرومیت روسیه را به حالت تعلیق درآورد.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کمیته بین المللی پارالمپیک اعلام کرد که فعالیت های روسیه از حالت تعلیق درآمده است. طبق بیانیه رسمی IPC روسیه پس از 30 ماه محرومیت، حالا یکی از اعضای این نهاد بزرگ بین المللی در حوزه ورزش معلولان است.

البته روس ها باید تا سال 2022 الزامات مدنظر کمیته بین المللی پارالمپیک را به طور دقیق اجرا کنند، در غیر اینصورت این وضعیت تعلیق بازهم می تواند همچون گذشته شود.

آندرو پارسونز رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک در این باره گفت: از زمان تعلیق کمیته پارالمپیک روسیه از آگوست 2016، این کشور پیشرفت قابل توجهی در نحوه انجام فعالیت های مبارزه با دوپینگ داشته است. در واقع کمیته پارالمپیک روسیه از 70 معیاری که IPC تعیین کرده بود، 69 مورد را محقق کرد تا این اطمینان را ایجاد کند که عملکردش بهبود یافته است.

وی افزود: نظارت بر فعالیت های روسیه تا 31 دسامبر 2022 ادامه خواهد داشت، یعنی دوره ای که هم بازی های 2020 توکیو و 2022 پکن را پوشش می دهد.

استعمال دخانیات در اماکن ورزشی المپیک و پارالمپیک 2020 ممنوع شد

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین