تحلیل مفتضحانه بی‌بی‌سی فارسی از کشتار نمازگزاران در نیوزلند! +فیلم

عنوان

شبکه فارسی بی بی سی در اقدامی مغرضانه و با دعوت از کارشناسان، اقدام تروریستی دیروز در نیوزلند را به بازی کامپیوتری تقلیل داد!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، شبکه بی بی سی فارسی که روز گذشته حاضر نشد از عبارت «حمله تروریستی» برای کشتار  ۴۹ نمازگزار در مسجدی در نیوزلند استفاده کند، از دو کارشناس برای تحلیل این حادثه تروریستی دعوت کرد. اما کارشناسی این موضوع چنان مغرضانه و از پیش تعیین شده بود که تروریست مسیحی این حمله تروریستی به اندازه یک شخصیت بازی های رایانه ای تقلیل پیدا کرد. این در حالی است که پیش از این، بی بی سی فارسی یک چاقوکشی ساده در لندن را حمله تروریستی خوانده بود.

علیزاده تحلیگر مسائل سیاسی در انتقاد به پوشش خبری حادثه روز گذشته توسط بی بی سی فارسی، پستی انتقادی را در حساب کاربری خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و نوشت:

«وقتی تروریست مسلمان است رسانه های استعماری فیلسوفان تقلبی مثل مهدی خلجی را دعوت میکنند تا «رابطه هزار و چهارصدساله ساله اسلام وخشونت» را تحلیل کنند و ادعا کنند ترور و خشونت در ذات و جوهر اسلام است. اما وقتی تروریست مسیحی معتقد به برتری نژادی سفیدان است مساله میشود بازی کامپیوتری.

‏حتما دلیل نابود کردن صد و پنجاه میلیون نفر ادم غیر سفیدپوست طی پنج قرن استعمارگری غرب سفیدپوست و مسیحی و حتما دلیل سه قرن برده داری در آمریکای پروتستان و حتما قدرت عجیب کوکلس کلانها در جامعه آمریکا (حدود پنج درصد جامعه آمریکا در قرن بیستم) و حتما دلیل نازیسم آلمانی و فاشیسم ایتالیایی و حتما دلیل جنگهای صلیبی جورج بوش در عراق و افغانستان هم بازیهای کامپیوتری و انگیزه شخصی بوده؟ ‏بیشرمها!».

تروریست مسلمان نماد خشونت و تروریست مسیحی خالق بازی رایانه ای است!

در ادامه فیلم منتشر شده همراه با این پست در حساب کاربری علیزاده را می بینید:

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین