با موافقت هیات پذیرش

پلاک ۵۳۱ بورس تهران به نام یک شرکت پلیمری‌ ثبت شد

عنوان

سهام شرکت پلی پروپیلن جم با سرمایه ۲۰۰ میلیارد تومانی در سال ۱۳۸۳ در منطقه ویژه انرژی پارس در عسلویه تأسیس شده و تولید کننده انواع گرید های پلی پروپیلن با ظرفیت اسمی ۳۰۰ هزار تن در سال است وارد بورس شد.

به گزارش خبرنگار بورس خبرگزاری فارس ، با توجه به موافقت هیات ‌پذیرش اوراق بهادار ،سهام شرکت پلی پروپیلن جم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.

به این ترتیب با احراز موارد تعیین‌شده در مصوبه‌‌ هیات پذیرش از سوی شرکت پلی پروپیلن جم ،این ناشر به‌عنوان پانصد و سی‌ و یکمین شرکت پذیرفته‌شده در ﺑﺨﺶ "محصولات شیمیایی"،  ﮔﺮوه "تولید مواد شیمیایی پایه" و ﻃﺒﻘﻪ "تولید مواد شیمیایی پایه به‌جز کود" با کد صنعت «4411» و نماد "جم پیلن، JPPC" در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شده است.

شرکت پلی پروپیلن جم(JPPC) با سرمایه 200 میلیارد تومانی در سال 1383 در منطقه ویژه انرژی پارس در عسلویه تأسیس شده و تولید کننده انواع گریدهای پلی‌پروپیلن با ظرفیت اسمی 300 هزار تن در سال است.

این شرکت با برخورداری از 489 نفر پرسنل توانسته در عملکرد حسابرسی شده منتهی به پایان شهریور ماه 97 به ازای هر سهم 1458 ریال سود خالص برای سهامداران خود محقق سازد.

سرمایه 200 میلیارد تومانی این شرکت در حالی است که هم اکنون از سود انباشته‌ای بالغ بر 294 میلیارد و 695 میلیون و یکصد هزار تومان در پایان نیمه نخست امسال برخوردار است.

سهامداران عمده این شرکت شامل شرکت پتروشیمیران با 51 درصد و پتروشیمی جم با 49 درصد سهام می‌شوند که در مجموع می‌توان گفت بطور غیر مستقیم منافع حاصل از سودآوری آن به صندوق بازنشستگی کشوری بازمی گردد.

تأمین کنندگان خوراک شرکت پلی پروپیلن جم، شرکت‌های پتروشیمی جم و پتروشیمی شازند هستند و شرکت متعهد شده تعداد 200 میلیون سهم را برای عرضه اولیه سهام روانه بازار دوم بورس تهران نماید.

امیدنامه شرکت پلی پروپیلن جم را از اینجا دریافت کنید.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین