پایان طراحی ۴ خط جدید مترو در تهران

عنوان

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از طراحی ۴ خط جدید برای مترو خبر داد و گفت: با پایان خط شش و هفت مترو راه‌اندازی خطوط جدید در دستور کار قرار می‌گیرد.

- اخبار اجتماعی -

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، محسن پورسیدآقایی در مراسم افتتاح ایستگاه هلالاحمر و بهره برداری از بخش شمالی خط 7 متروی تهران (7.5 کیلومتر و 3 ایستگاه خط 7 ایستگاه هلال احمر تربیت مدرس و میدان صنعت) اظهار کرد: شورای شهر پشتیبان شهرداری بوده و در این مسیر شهرداری تهران توانسته است اقداماتی را در حوزه کاهش آلودگی هوای تهران انجام بدهد و در این مسیر شهرداران وقت از جمله آقایان نجفی و افشانی نیز اقداماتی را انجام داده بودند.

وی ادامه داد: چنانچه نگاهی به سال 97 بیندازیم می توانیم به اقدامات موثر در حوزه کاهش آلودگی هوا برسیم. این در حالی است که در ابتدای سال جاری طرح ترافیک و طرحی که حدود 38 سال مداوم انجام می شد با ریسک شهرداری با تغییراتی اجرا شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهر تهران با اشاره به اجرای طرح ترافیک جدید بیان کرد: با اجرای این طرح 22 درصد کاهش ترافیک و ورود خودروها به محدوده طرح را شاهد بودیم.ضمن اینکه در ادامه نیز با اجرای طرح کاهش آلودگی هوا  و سختگیری در موضوع معاینه فنی و برخورد با خودروهای دودزا اقدامات موثری انجام شد.با نزول رحمت الهی و همچنین اقدامات انجام شده در بحث کاهش آلودگی هوا، تهران شرایط خوبی را به لحاظ آب و هوایی پیدا کرده است و امیدواریم این مسیر را در سالهای آتی ادامه دهیم.

پورسیدی با اشاره به آماده سازی و بهر ه برداری از دو خط شش و هفت متروی تهران گفت: این دو خط، خطوط اساسی محسوب می شوند و قطعا با تکمیل آنها می توانیم میزان سفرها را افزایش دهیم و در اتمام کامل این دو خط باید خطوط جدید در تهران راه اندازی شود.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون تدوین و طراحی 4 خط جدید مترو به پایان رسیده است گفت: امیدواریم بزودی اجرای این چهار خط را شروع کنیم.

تاکید مدیرعامل متروی تهران بر ایمن سازی خط 7 مترو

افتتاح 7.5 کیلومتر از خط 7 متروی تهران

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین