اکبر فلاح: کاندیداهای ریاست فدراسیون کشتی باندبازی و رفیق‌بازی نکنند/ نظرم روی یک نفر بیشتر از دیگران است

عنوان

اکبر فلاح، قهرمان پیشین کشتی آزاد جهان اعتقاد دارد، کاندیداهای ریاست فدراسیون کشتی نباید به دنبال باندبازی و رفیق‌بازی باشند.

- اخبار ورزشی -

اکبر فلاح در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد نایب قهرمانی تیم کشتی آزاد امید ایران در مسابقلات جام جهانی اظهار داشت: پشتوانه های کشتی ما به روسیه رفتند و این فرصت مناسبی برای آنها بود. اعزام تیم امید واقعاً کار قشنگی بود و آنها هم انتظاری که وجود داشت را برآورده کرده و تا فینال خیلی خوب پیش رفتند. در فینال هم فارغ از نتیجه، دومی برای این تیم خوب بود، چون میزبان مسابقات تیمی بود که سال هاست بر کشتی دنیا حکمرانی می کند. آنها به کم تیمی نباختند.

وی ادامه داد: سطح جام جهانی همین است و تیم ها با ترکیب اصلی شان نمی آیند. هیچ وقت نباید تیم اصلی را به این رقابت ها ببریم، حتی گرجستانی ها و ترکیه هم نفراتی را به جام جهانی می فرستند که خودشان را نشان دهند و محک بخورند. در سال های قبل هدف این شده بود که در جام جهانی اول شویم، اما در رقابت های جهانی نهم و ششم می شدیم. ما راه را اشتباه می رفتیم و به نظر من الان کار درستی انجام شد.

سرمربی پیشین تیم ملی کشتی آزاد جوانان در مورد نفراتی که تا امروز برای شرکت در انتخابات فدراسیون کشتی ثبت نام کرده اند، تصریح کرد: به نظر من ورود آنها به گود انتخابات کار خوبی بود. حالا باید بیایند و از برنامه های شان بگویند و مجمع نیز به برنامه رأی بدهد. به نظر من هر کسی که می آید باید قانونی بنویسد که چطور می خواهد دبیر، نایب رئیس و مربی تیم ملی را انتخاب کند و انتخابش چه مبنایی دارد تا انتخاب این افراد براساس رفیق بازی و باندبازی نباشد که کشتی ضرر کند. باید از مربیان سازنده در کار استفاده کرد. اینکه بخواهیم یک نفر را گوشه رینگ ببریم و بزنیم، همه را از کشتی زده می کند، در عین حال هم رفیق بازی خوب نیست.

فلاح ادامه داد: همت مسلمی که حسن یزدانی را پرورش داده است، جایش کجاست؟ حسن یزدانی باید از او دفاع کند تا مربیان سازنده بی انگیزه نشوند. کشتی واقعاً به خون تازه احتیاج دارد، من معتقدم آقایانی که امروز می خواهند مسئولیت را به عهده بگیرند، نباید سراغ آدم های قابل پیش بینی بروند و باند خودشان را سر کار بیاورند. آدم های تکراری به درد کشتی نمی خورند. باید کارها روی اصول پیش برود.

این مربی سازنده با تأکید بر اینکه از شخص خاصی در انتخابات حمایت نخواهد کرد، گفت: نظر شخصی من به هرحال روی یک نفر بیشتر از دیگر کاندیداهاست، اما هیچ وقت در تیم و باند کسی نبوده ام که با کسی بروم و یا بیایم. من کسی را که در جهت کشتی حرکت کند، همیشه حمایت می کنم. کسی که برای خدمت به کشتی آمده باشد و نه بالا کشیدن خودش.

فلاح: از همه گوش شکسته های انتخابات کشتی حمایت می کنم

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین