رئیس پلیس پایتخت:

ناجا، ستون اصلی امنیت داخلی کشور است/ امنیت نباشد، هزینه های سنگینی به جامعه تحمیل می‌شود

عنوان

رئیس پلیس پایتخت با تاکید بر این که نیروی انتظامی ستون اصلی ایجاد امنیت در بخش های داخلی کشور است، گفت: اگر در بخش های مختلف جامعه امنیت وجود نداشته باشد، هزینه های سنگینی به جامعه تحمیل خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، سردار حسین رحیمی، روز گذشته با حضور در هفتمین جلسه قرارگاه نوروزی امام علی(ع)، با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، گفت: سال 98، سال فرصت ها است مشروط به این که هر کدام به حد توان خود پای اهداف این نظام بایستیم و تلاش کنیم.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به این که دشمن هر چه در توان دارد برای ضربه زدن به نظام مقدس ایران اسلامی به کار می گیرد، گفت: تا زمانی که هر یک از ما با تمام توان و حداکثر ظرفیت های وجودی خود تلاش کنیم و مسئولیت پذیر باشیم، دشمن کاری از پیش نمی برد.

وی با اشاره به تلاش پلیس پایتخت در بخش های مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مبارزه با سرقت و برخورد با مخلان نظم عمومی، عنوان داشت: پلیس پایتخت در بخش انتظام بخشی ترافیکی و انضباط شهری، برنامه های جدیدی دارد و باید در راه جلب رضایت شهروندان و تثبیت امنیت و آرامش موجود با تمام توان فعالیت کند.

سردار رحیمی، مخاطب فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را، تک تک خدمتگزاران مردم برشمرد و گفت: ما همه سربازان امام زمان(عج) هستیم و غیر از مسیر ولایت، مسیر دیگری نداریم و هیچ نگاهی به سیاست بازی های سایر کشورها به ویژه کشورهای اروپایی نخواهیم داشت.

رئیس پلیس پایتخت، تصریح کرد: بدانید که دشمنان به ناجوانمردی رفتار می کنند و شایسته نیست که اجازه دهیم فرصتی برای ضربه به عزت و آبروی نظام و اهداف آن پیدا کنند.

وی با اشاره به این که مسئولیت اصلی ایجاد و تثبیت امنیت در داخل کشور از روستاهای کوچک گرفته تا شهرهای بزرگ بر عهده نیروی انتظامی است، گفت: بدون شک امروز نیروی انتظامی رکن رکین ایجاد امنیت و مسئول تثبیت آن در جامعه است.

سردار رحیمی، در بخشی از سخنان خود با اشاره به اهمیت وجود امنیت در جامعه، گفت: اگر امنیت و انضباط داخلی ایجاد نشود بدون شک هزینه های سنگینی به جامعه تحمیل خواهد شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ، در پایان با تاکید براین که وجود امنیت در پایتخت، به توسعه امنیت در بخش های دیگر کشور نیز می انجامد، خاطرنشان کرد: این موضوع نشان از حساسیت دو چندان وجود امنیت در پایتخت است و در این راستا هر کسی به اندازه امکانات و فرصت هایی که در ا ختیار دارد باید تلاش کرده و در برابر خداوند و مردم پاسخگو باشد.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین