فوتبال جهان| مارادونا: بازی‌های آرژانتین؟ اهل تماشای فیلم ترسناک نیستم!/ اعضای تیم فعلی لیاقت پوشیدن این پیراهن را ندارند

عنوان

فوتبال جهان - اسطوره فوتبال آرژانیتن به شیوه‌ای تند از عملکرد ملی پوشان این کشور انتقاد کرد وعملکرد آنها در بازی دوستانه اخیرشان را زیر سؤال برد.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیه گو مارادونا از تماشای شکست سنگین اخیر تیم ملی کشورش مقابل ونزوئلا در دیدار دوستانه اخیر دو تیم بسیار عصبانی و ناراضی است به همین دلیل با انتقادی شدید اللحن به تیم تحت هدایت لیونل اسکالونی حمله کرد.

مارادونا در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا بازی اخیر آرژانتین مقابل ونزوئلا را دیده است، گفت: آرژانتین؟ ... نه، من فیلم های وحشتناک نمی بینم. رویکرد تیم ملی و شیوه اداره آن هنوز هم ایراد دارد. آنها (مدیران فدراسیون) فکر می کردند که ونزوئلا را می برند؟ کدام احمقی چنین فکر می کرد؟ ونزوئلا تیمی بسیار منظم است و بالعکس آرژانتینی است که مسئولانش  از پنجره نه حتی در وارد می شود، چون آنها می دانند که دارند در حق تیم ملی خیانت می کنند و به مردم دروغ می گویند. متأسفم اما با این وضعیت آرژانتین هیچ چیزی نمی برد.

فوتبال جهان| لیونل مسی مصدوم شد/ غیبت ستاره آرژانتین برابر مراکش

فوتبال جهان| اسکالونی: شیوه بازی آرژانتین مشکل ندارد/ باخت مان به دلیل رویکرد اشتباه بازیکنان بود

فوتبال جهان| شکست سنگین آرژانتین مقابل ونزوئلا در شب بازگشت لیونل مسی

مارادونا ادامه داد: من خودم را یک آرژانتین متعصب می دانم، اما احساسی که من نسبت به تیم ملی دارم همان احساسی است که فکر می کنم دیگر بازیکنان سابق این تیم، مثل روگری، باتیستا، پومپیدو، کانیجیا و ... دارند و آن این است که اعضای تیم فعلی لیاقت پوشیدن پیراهن تیم ملی آرژانتین را ندارند. من برای آن دسته از مردم آرژانتین که مدام این دروغ ها را باور می کنند، متأسفم.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین