کمک بلاعوض کمیته امداد به مددجویان گرفتار شده در سیل شمال کشور

عنوان

رئیس کمیته امداد با حضور در مناطق سیل‌زده استان گلستان، دستورات ویژه‌ای برای امدادرسانی به مددجویان گرفتار در سیل صادر کرد و گفت: تمامی مددجویان سیل‌زده در شمال کشور از کمک بلاعوض یک میلیون تومانی و وام ضروری پنج میلیونی برخوردار می‌شوند.

سیدپرویز فتاح در بازدید از وضعیت مناطق سیل زده در استان گلستان، نحوه خدمات رسانی به مددجویان تحت حمایت امداد را مورد بررسی قرار داد.

رئیس کمیته امداد با حضور در میان خانواده های مددجویان تحت حمایت، از اختصاص کمک بلاعوض امداد به این خانواده ها خبر داد و تأکید کرد: مبلغ یک میلیون تومان به صورت بلاعوض به تمامی خانواده های مددجویان آسیب دیده در سیل استانهای شمالی اختصاص می یابد.

وی، استمهال وام های دریافتی مددجویان را از دیگر خدمات امداد به مددجویان سیل زده دانست و اظهار کرد: وام قرض الحسنه ضروری پنج میلیون تومانی به تمامی مددجویان آسیب دیده از سیل در شمال کشور اختصاص می یابد.

فتاح برنامه های این نهاد برای حمایت از اشتغال خانواده های آسیب دیده را اعلام کرد و گفت: تمامی مددجویان سیل زده در استانهای شمالی، از وامهای جدید 20 میلیون تومانی اشتغال برخوردار می شوند.

رئیس کمیته امداد از تسریع در توزیع سبد کالا میان مددجویان سیل زده خبر داد و خاطرنشان کرد: از محل کمک های امداد و مردم نیکوکار، برای تمامی مددجویان آسیب دیده از سیل، مسکن مقاوم ساخته می شود.

وی با تأکید بر اینکه براساس تدابیر اندیشیده شده، منازل مددجویان کمیته امداد همه ساله تحت پوشش بیمه حوادث قرار می گیرد، گفت: پوشش بیمه حوادث منازل مسکونی مددجویان شهری 35 میلیون تومان و منازل روستایی 25 میلیون تومان است، همچنین بیمه اثاثیه منزل مددجویان شهری و روستایی 15 میلیون تومان است که با توجه به این امر، خسارات وارده از سیل به طور کامل جبران خواهد شد.

گفتنی است، هموطنان می توانند با شماره گیری کد #99*8877* یا از طریق واریز کمکهای خود به شماره کارت 6037997900001000 نزد صندوق قرض الحسنه امداد ولایت و شماره حساب 3333 نزد بانک ملی، در بازسازی منازل تخریب شده در سیل و تهیه اقلام ضروری سیل زدگان مشارکت کنند.

 

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین