پیشنهاد یک نماینده برای تشکیل اتاق جنگ‌ سایبری برای مبارزه با آمریکا

عنوان

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی پیشنهاد داد اتاق جنگ آفندی سایبری بین‌المللی برای مبارزه با سازمان‌های مرتبط با تجارت الکترونیک امریکا تاسیس شود.

- اخبار سیاسی -

امیر خجسته، نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، در واکنش به اقدام رئیس جمهور امریکا مبنی بر تروریستی شناختن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، حفظ وحدت داخلی در مقابل این فتنه  جدید آمریکایی ها را در صدر اولویت ها دانست، گفت: در طول این چهل سال از عمر انقلاب اسلامی ایران، سپاه پاسداران هیچگاه جبهه های خدمت به کشور و اسلام را ترک نکرد و در خارج از مرزهای ایران اسلامی نیز با حمایت از محرومین و مستضعفین در قلب ایدئولوژیکی جامعه جهانی صاحب جایگاهی مناسب شده است.

فلاحت پیشه: آمریکا منتظر پاسخ قاطع ایران در قبال اقدام اخیر خود باشد

وی با تاکید بر اینکه عناد ورزی های بی سابقه با این سرمایه ارزشمند برآمده از انقلاب اسلامی نشانه ای بر عجز و ناتوانی دشمنان ایران است، ادامه داد: ترامپ با  اقدام اخیر خود به دنبال ایجاد شکاف در داخل حاکمیت جمهوری اسلامی ایران است و لازم است با حفظ وحدت و همبستگی در برابر این فتنه  بزرگ آمریکایی ها مقاومت کنیم.

نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس با بیان اینکه حاکمیت آمریکایی و رئیس جمهور امریکا با وقاحت تمام عیار حرف از مبارزه با تروریسم می زنند در حالی که روزانه سیل عظیمی از سلاح های پیشرفته را روانه یکی از جنایتکارترین رژیم های تاریخ که رژیم وحشی سعودی است، می کنند، افزود: اخیرا هم با وعده اعطای تسلیحات هسته ای و ساخت تاسیسات هسته ای نمایشی به دنبال جلب رضایت این رژیم برای اجرای معامله قرن هستند.

نماینده مردم همدان در مجلس اضافه کرد: این مسئله زمانی رخ داد که شاه سعودی تحت فشار سایر کشورهای اسلامی برای تقبیح عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی این پرونده را از اختیار ولیعهد جوان سعودی خارج کرد و خود پیگیر موضوع شد از همین روی وعده هایی از طرف امریکایی دریافت کرده که بر اساس اطلاعات، یکی از آنها تجهیز رژیم سعودی به تاسیسات هسته ای و دیگری مهار نفوذ ایدئولوژیک جمهوری اسلامی ایران با محوریت سپاه پاسداران است.

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و فلسطین در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به انتخابات پیشروی در سرزمین های اشغالی، سقوط نتانیاهو را مقدمه سقوط ائتلاف مثلثی شکل عبری- عربی امپریالیستی توصیف کرد و گفت: ترامپ به خوبی می داند، کاتالیزور دوشیدن رژیم های نفتی عربی شخص نتانیاهو است و برای باقی ماندن وی در قدرت حاضر است همه کاری انجام دهد.

خجسته عنوان کرد: آمریکایی ها اخیرا با به رسمیت شناختن جولان اشغالی به عنوان بخشی از سرزمین های صهیونیستی هدیه ای گران بها به نتانیاهو تقدیم کرد، اگر چه این اقدام مورد تایید هیچ یک از کشور های جهان قرار نگرفت.

وی با بیان اینکه در مسئله تروریستی شناختن سپاه پاسداران جلب رضایت رژیم سعودی در اولویت اول قرار دارد، اظهار داشت:  ترامپ به دنبال انعقاد فوری معامله  قرن است. از طرفی دیگر همپیمانان سابق ریاض، سهم خود از معامله  قرن را صرفاً سلب حیثیت ملی می دانند و در این مسئله امان، قاهره، کویت و ابوظبی به شدت با رژیم سعودی اختلاف پیدا کردند زیرا آنها سرمایه گذاری های کلان ریاض در عراق و پاکستان و چین را سهم خود می پنداشتند.

**آمادگی مجلس برای تامین بودجه مضاعف نیروهای مسلح

نماینده مردم همدان در مجلس ضمن تاکید بر لزوم اتخاذ مواضع قاطع و هوشمندانه در برابر این فتنه خطرناک دشمنان ایران اسلامی، زمینه های تجاری و اقتصادی ایالات متحده را یکی از آسیب پذیرترین مجموعه های داخلی امریکا توصیف کرد و گفت: لازم است مسئولین کشور در برابر این اقدام رئیس جمهور امریکا واکنش و پاسخی قاطع داشته داشته باشند.

خجسته ادامه داد: مجلس شورای اسلامی نیز آماده است قاطعانه در مقابل اقدامات حاکمیت تروریستی آمریکا و شخص تروریست رئیس جمهور امریکا ایستادگی نماید، در همین راستا پیشنهاداتی مبنی بر تشکیل اتاق جنگ آفندی سایبری بین المللی برای مبارزه با سازمان های مرتبط با تجارت الکترونیک امریکا از جمله بورس های سرمایه داری این کشور که همواره تامین کننده بخش بزرگی از سرمایه های سازمان های تروریستی بین المللی بودند تاسیس شود.

وی تاکید کرد: مجلس نیز آماده است با تامین بودجه مضاعف برای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با اقدامات شرورانه  ایالات متحده مقابله کند.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین