بیانیه جمعی از تشکل‌های دانشجویی خراسان رضوی:

پایگاه‌های آمریکا از این پس در منطقه روی آرامش را نخواهند دید

عنوان

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی و ۱۵۶ تشکل دانشجویی خراسان رضوی اعلام کردند: رژیم شیطانی آمریکا با اقدام اخیرش، خود را بیشتر در منجلاب انحطاط و تباهی قرار داد و از این پس، پایگاه‌های آمریکا در منطقه روی آرامش را نخواهند دید.

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی و ۱۵۶ تشکل دانشجویی دانشگاه‌های خراسان رضوی طی بیانیه‌ای در حمایت از سپاه پاسداران و محکومیت اقدام وقیحانه آمریکا در خصوصِ قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تروریستی اعلام کردند: رژیم شیطانی آمریکا با این اقدام، خود را بیشتر در منجلاب انحطاط و تباهی قرار داد و از این پس، پایگاه های آمریکا در منطقه روی آرامش را نخواهند دید.

در این بیانیه آمده است: دولت آمریکا در اقدامی وقیحانه و ماجراجویانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست سازمان های تروریستی قرار داد.

دولتی که خود با ترور مردم سرخپوست بومی شکل گرفت، در چند ثانیه ۲۰۰هزار ژاپنی را با بمب اتمی ترور کرد، هواپیمای مسافربری ایرانی را در آسمان منفجر کرد، گروه های مسلح و تروریستی داعش و القاعده را شکل داد و اعمال خشونت آمیز و دهشتناکش در جای جای عالم از نیکاراگوئه و مکزیک تا کامبوج و ویتنام و غرب آسیا بی سابقه است، پاسداران انقلاب اسلامی را که زندگی خودشان را وقف حفظ کرامت انسانی، نجات مستضعفین از یوغ استکبار و گسترش عدالت اجتماعی و خدمت رسانی به محرومین کرده اند، تروریست می خواند.

این از تناقض‌های عجیب زمانه ماست که ناقضان حقوق بشر و دولت های تروریست و سلطه گر، خود مدعی حقوق بشر و صلح جهانی و آزادی شده اند.

رژیم شیطانی آمریکا با این اقدام، خود را بیشتر در منجلاب انحطاط و تباهی قرار داد و از این پس، پایگاه های آمریکا در منطقه روی آرامش را نخواهند دید.

ما دانشجویان انقلابی خراسان رضوی ضمن تبریک میلاد باسعادت سرور آزادگان جهان، حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و روز پاسدار، این اقدام شنیع هیئت حاکمه آمریکا را محکوم می‌کنیم و عهد می بندیم که در حد توان پاسدار انقلاب اسلامی و مدافع خدمتگزاران انقلاب و قدردانِ فداکاری ها و از خودگذشتگی های پاسدارانِ جان بر کف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی باشیم .
الا ان حزب الله،هم الغالبون

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین