الناز کمپانی: باعث افتخار است که هم مربی باشم و هم ملی‌پوش

عنوان

ملی‌پوش دوومیدانی گفت: هنوز برای مربیگری در مسابقات قهرمانی آسیا پیشنهادی به من نشده، اما اگر این اتفاق بیفتد، باعث افتخار من است.

- اخبار ورزشی -

الناز کمپانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شرایطی که در آستانه اعزام به مسابقات دوومیدانی قهرمانی آسیا در قطر اظهار داشت: شرایطم خوب است و در حال حاضر نیز زیر نظر مربی ام تمرین می کنم تا انشاالله بتوانم رکورد جدیدی به ثبت برسانم و به مقام خوبی هم برسم.

وی افزود: دوندگان آسیایی در ماده 100 متر با مانع قدرتمند هستند. آنها از دوره قبلی مسابقات قهرمانی آسیا در حال تمرین هستند، با این وجود به اندازه خودم و تا جایی که شده، تمرین کرده ام، هر چند که هنوز به هدفم نرسیده ام.

بانوی ملی پوش دوومیدانی ادامه داد: از حالا نمی توان پیش بینی کرد که چه نتیجه ای رقم خواهد خورد، اما به هر حال شانس صعود به فینال را دارم و امیدوارم حداقل این اتفاق بریم رخ بدهد.

کمپانی درباره حضور در کادر مربیگری تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا و رد شدن نامش به عنوان مربی تیم بانوان اعزامی گفت: هنوز صحبتی در این باره با من نشده، اما باعث افتخارم است که هم به عنوان ملی پوش و هم مربی در خدمت تیم ملی باشم. ضمن اینکه فکر نمی کنم این موضوع تاثیر منفی روی تمرکزم برای رقابت در این رویداد بگذارد.

اتفاق عجیب در فدراسیون دوومیدانی؛ معرفی ورزشکار 30 ساله به عنوان مربی برای اعزام به قهرمانی آسیا

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین