از اینجا به بعد کار ما اهمیت بیشتری دارد

محصص:‌ عملکرد تیم المپیک بانوان، من را شگفت زده کرد/ آینده‌ای طلایی برای این تیم می بینم

عنوان

رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال گفت: این تیم نشان داد که صعود به مراحل نهایی و حتی مسابقات جام ملت ها و المپیک دور از دسترس نیست.

به گزارش خبرگزاری فارس، مرتضی محصص  پس از پایان مرحله مقدماتی رقابت های فوتبال مقدماتی المپیک 2020 در رده بانوان و شکست تیم ملی ایران برابر چین تایپه، در گفت و گو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال گفت: به عقیده من این مسابقه و خصوصا نیمه دوم آن نقطه عطفی برای فوتبال بانوان ما بود. بدون توجه به نتیجه باید بگویم در کل تاریخ فعالیت تیم ملی بانوان شاهد چنین کیفیتی نبوده ایم و عملکرد اعضای تیم به واقع من را شگفت زده کرد. فراموش نکنیم که چین تایپه تیم خوبی است. البته نمی توانیم بگوییم از قدرت های برتر فوتبال آسیاست اما قطعا حریف خوب و قدرتمندی برای ما بود در حالی که نیمه دوم جریان بازی را به طور کامل در اختیار داشتیم ، موقعیت خلق می کردیم و با نظم و برنامه بازی می کردیم، زیر توپ نمی زدیم که اینها نشان دهنده پیشرفت چشمگیر فوتبال ما در رده بانوان است. بر همین اساس می گویم به زودی نوبت صعود ما خواهد رسید و آینده ای طلایی برای این تیم می بینم. 
رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال اضافه کرد:دو نقطه ضعف در عملکرد ملی پوشان دیدم که اول عدم استفاده مناسب از موقعیت ها و دوم عدم تخریب بازی حریف بود. اما در مجموع عملکرد ملی پوشان کاملا رضایتبخش بود و می خواهم به اعضای کادر فنی ، همینطور آقای عبدی و کلیه بازیکنان تیم تبریک بگویم که چنین نمایش موفقی داشتند.شخصا باور نمی کردم که این همان تیم بانوان قبلی ماست چرا که تحول در نمایش و عملکرد تیم به خوبی دیده می شد.
محصص همچنین اظهار داشت:سطح انتظارات باید معقول و منطقی باشد. نباید این انتظار را به جامعه منتقل کنیم که تیم بانوان ما در رقابت با فیلیپین و تایپه صدرنشین شود. باید از شرایط واقعی موجود در فوتبال بانوان آسیا شناخت کافی داشته باشیم. زمان صعود ما هم می رسد اما به شرط آنکه روند خوب خودمان و این پیشرفت مطلوب را دنبال کنیم. به نظر من این وجود این تیم نشان داد که صعود به مراحل نهایی و حتی مسابقات جام ملت ها و المپیک دور از دسترس نیست. به عقیده من اگر با توجه به این کیفیت استعدادیابی مناسبی هم در سطح بانوان داشته باشیم بدون تردید به یکی از قدرت های برتر فوتبال آسیا تبدیل می شویم. از اینجا به بعد کار ما اهمیت بیشتری دارد. اینکه این تیم را رها نکنیم ، برنامه های آماده سازی و بازی های دوستانه به شکل مداوم برگزار شد و ساختار تیمی خودمان را به خوبی حفظ کنیم تا در مسابقات بعدی گام بزرگ تری به سوی موفقیت برداریم. به عقیده من می توانیم از ظرفیت خوب تیم جوانان هم استفاده کنیم و به عملکرد موفق این تیم هم در مرحله بعدی مسابقات قهرمانی آسیا امید داریم. هرچند رقابت با تیم های کره جنوبی و ویتنام در این مرحله آسان نیست اما امیدوارم این تیم هم پیشرفت قابل توجهی داشته باشد و به تقویت تیم ملی فوتبال بانوان در آینده نزدیک کمک کند.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین