مدیرکل فرودگاه مهرآباد خبر داد:

جابه‌جایی یک میلیون مسافر نوروزی از فرودگاه مهرآباد

عنوان

مدیرکل فرودگاه مهرآباد، از اعزام و پذیرش بیش از یک میلیون مسافر و بیش از ۷ هزار نشست و برخاست از فرودگاه مهرآباد، در بازه زمانی ۲۵ اسفند ۹۷ تا ۱۶ فروردین ۹۸ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فرودگاه مهرآباد، میرسعید صفی نیا گفت: در طی سفرهای نوروزی امسال از ۲۵ اسفند ۹۷ تا ۱۶ فروردین ۹۸، معادل ۷ هزار و ۱۴۷ سورتی پرواز در فرودگاه بین‌المللی مهرآباد نشست و برخاست داشته که پروازهای ورودی ۳ هزار و ۵۷۶ و پروازهای خروجی ۳ هزار و ۵۷۱ فروند بوده است.

وی افزود: با انجام این تعداد پرواز در نوروز، ۸۶۴ هزار و ۷۸۷ مسافر در این فرودگاه اعزام و پذیرش شدند که ۴۳۲ هزار و ۶۹۶ مسافر ورودی و ۴۳۲ هزار و ۹۱ مسافر خروجی بودند که با احتساب پروازهای غیر برنامه‌ای و VIP شرایط خاص نوروز امسال، این آمار به ۱ میلیون مسافر می‌رسد.

صفی نیا داد: با توجه به شرایط جوی حاکم بر ایران و امداد رسانی به مناطق سیل زده، تلاش همکاران فرودگاه مهرآباد به عنوان فرودگاه پایتخت را در ایام نوروز چند برابر کرد و در فرودگاه مهرآباد علاوه بر هدایت و خدمت رسانی به پروازهای نوروزی، پروازهای غی برنامه‌ای جهت کمک به مناطق سیل زده و پروازهای VIP به شهرهای خرم آباد، ایلام، اهواز، گرگان، دزفول و رشت نیز انجام شد. این پروازها بیش از ۳۰ پرواز فوق‌العاده بوده؛ ضمن اینکه پروازهایی که از طریق پاویون دولت و جمهوری انجام شده و تعداد پرواز بالگردهای امدادی نیز در این آمار ذکر نشده است.

مدیرکل فرودگاه مهرآباد اشاره کرد: این فرودگاه در بازه زمانی مذکور، میزبانی و پذیرش پروازهای کلیه فرودگاه‌هایی که به دلیل شرایط نامساعد جوی، بارندگی و وقوع سیل دچار مشکل شده و امکان نشست و برخاست هواپیما را نداشتند نیز، بر عهده داشته است.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین