جمع‌آوری کمک‌های غیر نقدی به سیل‌زدگان در مجموعه سرچشمه تهران

سیل

تهرانی‌ها کمک های غیرنقدی خود را می‌توانند به ستاد جمع اوری کمگ به سیل زدگان در مجموعه شهدای انقلاب اسلامی سرچشمه تحویل دهند

برای تجمیع کمک‌های غیرنقدی و پرهیز از پراکندگی آن در تهران، مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی واقع در چهارراه سرچشمه تهران، به عنوان ستاد جمع‌آوری کمک‌های مردمی شهروندان تهرانی به سیل‌زدگان کشور شروع به فعالیت کرد.

به گزارش در روزهای ابتدایی سال بسیاری از هموطنان ساکن استان‌های کشور با سیلی ویرانگر دست و پنجه نرم کردند و این روزها دچار آسیب‌های جانی و مالی فراوانی شده‌اند.
تا امروز مردم نوع‌دوست کشورمان شبانه‌روز با همراهی معنوی و حضور در کنار این مصیبت‌زدگان کمک‌های شایان توجهی به ایشان داشته‌اند. بسیاری از مردم با حضور در این مناطق و انجام فعالیت‌های جهادی به هم‌میهنانشان خدمت کرده‌اند و بسیاری دیگر نیز با کمک‌های نقدی و غیرنقدی به یاری آنها شتافته‌اند.
برای تجمیع کمک‌های غیرنقدی و پرهیز از پراکندگی آن در تهران، مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی واقع در چهارراه سرچشمه تهران، به عنوان ستاد جمع‌آوری کمک‌های مردمی شهروندان تهرانی به سیل‌زدگان کشور شروع به فعالیت کرد.
شهروندانی که بنا به هردلیلی تا کنون نتوانسته‌اند به هموطنان سیل‌زده کمک کنند می‌توانند کمک‌های خود شامل کالاهای اساسی و کمک‌های نقدی خود را به مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی واقع در میدان بهارستان، نرسیده به چهارراه سرچشمه، انتهای کوچه شهید صیرفی‌پور تحویل دهند. همچنین می‌توانند کمک‌های نقدی خود را با کدگیری888*780* به سیل‌زدگان ارسال کنند.
همچنین آن دسته از شهروندان تهرانی که هرگونه تخصصی در رابطه با کمک به سیل‌زدگان اعم از پزشکی، عمرانی، برقکاری، جوشکاری و... دارند می‌توانند با مراجعه به این مجموعه جهت ساماندهی و استقرار در مناطق سیل‌زده خود را معرفی کنند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین