گزارش‌های پراکنده از عملیات احتمالی مزدوران آمریکا در البوکمال

امید تروریست‌ها به آمریکا برای عملیات نظامی علیه محور مقاومت

البوکمال

رسانه‌ها و فرماندهان گروه‌های تروریستی در سوریه طی هفته جاری ابراز امیدواری کرده‌اند تا با فرماندهی مستقیم آمریکا، وارد عملیات علیه محور مقاومت و جمهوری اسلامی ایران در سوریه شوند.

نسیم آنلاین: رسانه‌ها و فرماندهان گروه‌های تروریستی در سوریه طی هفته جاری ابراز امیدواری کرده‌اند تا با فرماندهی مستقیم آمریکا، وارد عملیات علیه محور مقاومت و جمهوری اسلامی ایران در سوریه شوند.

ابتدا سایت خبری «فرات بوست» ادعا کرد ایالات متحده، مزدوران خود در ائتلاف سوریه دموکراتیک (قسد) را برای عملیات نظامی در نوار غربی رود فرات و اشغال شهرهای «البوکمال» و «المیادین» تحت فشار قرار داده است. در این گزارش ادعا شده آمریکا قصد دارد منطقه اشغالی «تنف» را به بخش شرقی رود فرات و مناطق تحت سیطره قسد متصل سازد!

پایگاه خبری «نورس للدراسات» نیز در خبر کوتاهی مدعی شد پنتاگون به روسیه هشدار داده که نیروهای وابسته به ایران و محور مقاومت باید به زودی سواحل غربی رود فرات را از البوکمال و المیادین و حتی شهر دیرالزور را ترک کنند؛ و الا هدف حملات هوایی و زمینی قرار می‌گیرند!

 شبکه ماهواره‌ای «الجسر» نیز در گزارش دیگری ادعا کرد بعد از مذاکرات رژیم صهیونیستی و آمریکا، دستور این عملیات صادر شده «زیرا کاخ سفید قانع شده که برای بیرون راندن ایران از سوریه، باید راه ارتباطی میان سوریه و عراق به عنوان بخش مهمی از کریدور ارتباطی تهران تا لبنان منقطع گردد!»

همزمان احمد رحال از سران گروه تروریستی ارتش آزاد در شمال سوریه در توییتی ادعا کرد یک اتاق عملیات مشترک میان آمریکا، رژیم اشغالگر قدس و روسیه به هدف مقابله با ایران تشکیل شده است و قرار است پایگاه‌های محور مقاومت را در سوریه هدف قرار دهد.

همچنین مصطفی سیجری از سران گروه تروریستی «لواء المعتصم» وابسته به ارتش آزاد اعلام کرد گام بعدی کاخ سفید بعد از اعلام پایان مهلت شش ماهه صدور نفت ایران، تشکیل ائتلاف عربی آمریکایی برای مقابله با محور مقاومت در سوریه خواهد بود.

لازم به ذکر است که این سخنان در حالی بیان شده که هیچ منبع نزدیک به کردها یا قسد، اصل ادعای برنامه عملیات در البوکمال یا غرب رود فرات را تأیید نکرده است.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اعلان غیررسمی پایان دوره دولتداری داعش
ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟
گزارش‌های پراکنده از عملیات احتمالی مزدوران آمریکا در البوکمال
تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها
جنایت جدید رژیم آل‌سعود علیه شیعیان قطیف
اعدام ۳۳ جوان شیعه؛ واکنش عجیب ریاض به عملیات تروریستی داعش
گزارش‌های پراکنده از عملیات احتمالی مزدوران آمریکا در البوکمال
امید تروریست‌ها به آمریکا برای عملیات نظامی علیه محور مقاومت
« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد
عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز
چرا حکومت‌های استبدادی در شمال آفریقا سقوط می‌کنند
بی‌وفایی آمریکا به دیکتاتورهای باوفا
پایگاه میدل‌ایست‌آی فاش کرد
نقش موساد در کودتای سودان
زندگی‌نامهٔ بانوی اول سابق آمریکا
همسر اوباما چگونه ستاره راک شد؟
از مبارزه مدنی تا بادبادک های آتشین؛ ابتکار عمل در مبارزه
۵ نکته درباره «راه پیمایی بازگشت»
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین