اخبار آرشیوی

یونس عالیپور

رئیس سازمان بازرگانی استان قم: در پی رایزنی‌های به عمل آمده، با مشارکت سرمایه‌گذاران چینی بزرگترین شهرک مصالح ساختمانی خاورمیانه در استان قم ساخته می‌شود

به گزارش «نسیم»، یونس عالی‌پور افزود: در این طرح، سرمایه‌گذار خارجی تا مبلغ 500 میلیون یوان معادل 830 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری خواهد کرد.
عالی‌پور خاطر‌نشان کرد: این شهرک در فضایی بالغ بر 60 هزار متر مربع ساخته خواهد شد که 20 هزار متر به بخش بازار تجاری، 20 هزار متر بخش انبارهای عمومی، 10 هزار متر هتل‌ها و آپارتمان‌های مدیران و 10 هزارمتر نیز به پارکینگ و فضای سبز اختصاص خواهد یافت.
وی با اشاره به اشتغالزایی بالای این طرح گفت: در این طرح در حدود 10 هزار نفر به صورت مستقیم و بیش از چهار هزار نفر در فعالیت‌های مرتبط به کار گرفته می‌شوند و بیش از 30 هزار شغل نیز در فعالیت‌های وابسته به شهرک به وجود خواهد آمد که در نهایت بیش از 44 هزار شغل مستقیم و غیرمستقیم ایجاد می‌شود.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین