اخبار آرشیوی

قیمت تخم مرغ

مدیرکل دفتر تأمین و توزیع کالا وزارت بازرگانی با اعلام قیمت متعادل تخم‌مرغ معادل هر کیلو دو هزار و ۴۵۰ تومان، میزان حداکثر سود فروش تخم‌مرغ را ۲۲ درصد ذکر کرد

یدالله صادقی با اعلام قیمت متعادل تخم‌مرغ، علت نوسان قیمت آن را کمبود تولید این محصول عنوان کرد و گفت: هنوز برنامه‌ریزی‌های برای تولید این محصول به نتیجه نرسیده و امیدواریم هرچه سریعتر عرضه و تقاضای این محصول متعادل شود.
وی در مورد نوسان قیمت تخم‌مرغ، علاوه بر نبود تعادل عرضه و تقاضا به موضوع گران شدن قیمت نهاده‌های تولید این محصول نیز اشاره کرد و افزود: گران شدن نهاده‌هایی مانند ذرت و سویا نسبت به سال گذشته نیز در نوسان قیمت تخم‌مرغ تأثیر داشته است.
صادقی در ادامه قیمت تمام‌شده تخم‌مرغ در مرغداری‌ها را دو هزار 50 تومان اعلام و بیان کرد: در صورتی که عرضه و تقاضا تنظیم باشند قیمت متعادل تخم مرغ کیلویی دو هزار و 450 تومان است.

کلمه های کلیدی

اخبار مرتبط

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین