اخبار آرشیوی

کارت اعتباری

معاون وزیر تعاون با انتقاد از عدم تحقق وعده واگذاری کارت‌های اعتباری خرید کارگران، گفت: مشارکت ما در این طرح به عنوان دستگاه پرسشگر است و نه دستگاه پاسخگو

محمدحسن فروزان‌مهر اظهار داشت: بیش از یکسال پیش توسط وزارتخانه طرحی به شورای عالی اشتغال پیشنهاد شد که در نهایت به تصویب این شورا رسید اما پس از آن تصمیم گرفته شد که اجرای طرح با وزارت سابق بازرگانی باشد؛ بنابراین امورات اجرایی آن باید از طریق این وزارتخانه دنبال شود.
فروزان مهر در این زمینه که مسؤلان طرح میزان (طرح واگذاری کارتهای اعتباری خرید) اعلام کرده‌اند که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی علاوه بر ارائه لیست‌ها باید هماهنگی تأمین اعتبارات لازم را با بانک‌ها نیز انجام دهد، با رد این موضوع گفت: این نوع اقدامات از وظایف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیست.
این مقام مسؤل در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خاطر‌نشان کرد: حال در این مقطع ما خودمان نیز سؤال داریم که چرا وعده واگذاری کارت‌های اعتباری کارگران از هفته دولت شروع نشده است؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین