اخبار آرشیوی

محمد اسماعیل مطلق

رئیس مرکز سلامت خانواده وزارت بهداشت: طبق آخرین آماری که تا پایان تیر امسال به روز شده، آمار بارداری‌های ناخواسته از ۱۷درصد به ۱۴درصد کاهش یافته است

محمد اسماعیل مطلق اظهار داشت: با توجه به تغییرات فیزیولوژیکی که در زنان بین که از 25 تا 60 سال اتفاق می‌افتد برنامه بسته خدمت سلامت برای این دسته افراد که از آنها به عنوان میانسال یاد می‌شود آماده شده است. که آموزش مربوط به دوران یائسگی توسط 150 هزار رابط زن در سراسر کشور بخشی از این برنامه است.
وی در عین حال با اشاره به کاهش آمار بارداری ناخواسته در کشور گفت: آمار بارداری ناخواسته در سال 87 و 88 ، 17 درصد بود و آخرین آماری که هفته گذشته به دست ما رسیده تا تیر سال 90 این آمار به 14 درصد رسیده است که این رقم بسیار خوبی است و ما اگر بتوانیم این 14 درصد را به حداقل برسانیم امیدوار خواهیم شد که آن ?? هزار سقط هم کاهش یابد. چرا که هر چه بارداری ناخواسته کاهش یابد به تبع آمار سقط هم کاهش خواهد یافت.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین