اخبار آرشیوی

گرامیداشت 13 آبان در تهران

کمیته دانشجویی و دانش‌آموزی ستاد برگزاری مراسم ۱۳ آبان با صدور بیانیه‌ای، تاکید کرد؛ تنها در سایه مجاهدت مبتنی بر بصیرت می‌توان بزرگترین قدرت‌های مادی را به رغم کینه‌توزی‌ها و دشمنی‌های مستمر و اجرای سناریوهای متعدد به خاک ذلت نشاند

به گزارش «نسیم»، در بخشی از بیانیه کمیته دانشجویی ستاد برگزاری مراسم 13 آبان آمده است:
دوستداران انقلاب اسلامی آموخته‌اند که تنها در سایه مجاهدت مبتنی بر بصیرت می توان بزرگترین قدرت مادی را به رغم کینه توزی‌ها و دشمنی‌های مستمر و اجرای سناریوهای متعدد تجاوز، تحریم و تهدید و فشارهای بین المللی در حوزه حقوق بشر، پرونده هسته ای و سناریوسازی های دروغین مانند ترور سفیر عربستان توسط ایران در آمریکا به خاک ذلت نشاند و دشمنان نیز فهمیده اند که ملت ایران بزرگتر، آگاه تر و هوشیارتر از آنست که که بتوان آن را فریب و در قالب دوست در دل آن جایی برای خود فراهم نمود.
اگر دیروز دانش آموزان و دانشجویان ایرانی با اقتدا به رهبر خویش دوشادوش هم حرکت نمودند و ضربات سنگینی به نظام سلطه جهانی وارد آورده اند، امروز نیز وارثان آن ها در حالیکه آمریکا و متحدان اروپایی اش با چالش‌ها و مشکلات روزافزون دست و پنجه نرم می کنند، فروپاشیدن هیمنه پوشالی نظام لیبرال دموکراسی غرب و ترکیدن حباب اقتصاد سرمایه داری و مرگ و وحشت سایه افکنده بر کاخ های سیاه و سفید را شاهد هستند.
همچنین در بخشی از بیانیه کمیته دانش آموزی ستاد برگزاری مراسم 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار آمده است:
تحقق وعده های صادق الهی با صدای شکستن استخوان های لیبرال دموکراسی غرب در انعکاس فریاد مظلومانه و مقتدرانه شهدای دانش آموز 13 آبان سال 57 از جای جای جهان امروز به وضوح قابل شنیدن است. ما دانش آموزان متعهد می شویم همیشه و در هر شرایطی حمایت از ولایت فقیه و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به ویژه در شرایطی که تعابیر و پیش گویی های رهبر عزیزمان در خصوص اضمحلال هیمنه نظام سلطه و لیبرال دموکراسی همانند پیشگویی معمار کبیر انقلاب در خصوص اضمحلال کمونیسم به وضوح قابل مشاهده است، سرلوحه فعالیت های خود قرار داده و نیکبختی خود را در گرو اجرای منویات ارزشمند ایشان داشته و مطیع مطلق ایشان باشیم.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین