اخبار آرشیوی

غلامحسین الهام

غلامحسین الهام در گفتگو با «نسیم»: اگر صهیونیست‌ها بنای تهدیدات بیشتری را علیه ایران داشته باشند، تک تک ملت ایران هم برای نابودی این رژیم بسیار مشتاق است/ اقدام نظامی علیه ایران یعنی فشار دادن کلید مرگ اسرائیل

عضو موسس جبهه پایداری گفت: اتهام آمریکا به ایران دشمنی ریشه‌ای است و تحت هر شرایطی آمریکا این موضع را تغییر نداده؛ چه با رفتار ضعیف دولت اصلاحات که با ادبیات ملایم سخن می‌گفت و چه با رفتار قاطع و عزتمندانه دولت احمدی‌نژاد.
الهام اضافه کرد: به همین دلیل است که معتقدم دشمنی آمریکا در همه ادوار علیه ایران ادامه داشته و این گویای آن است که مقامات این کشور با استقلال ایران عزیز ما مشکل ذاتی دارند و در حقیقت، مشکل بنیادین آنها با عدالت خواهی مردم جهان به سردمداری انقلاب اسلامی ایران است.
وی درباره تهدید اخیر سران کاخ سفید مبنی بر ترور فرماندهان سپاه پاسداران هم گفت: این مساله موید جمله تاریخی امام خمینی(ره) است که فرمودند "آمریکا بالذات یک تروریست دولتی است"
دکتر الهام در بخش دیگری از سخنان خود، نزدیک شدن به ایام انتخابات را عامل تحرکات اخیر غرب علیه ایران دانست و تاکید کرد: با نزدیک شدن به انتخابات مجلس نهم، مقامات آمریکایی به دنبال تنگ تر کردن حلقه تهدیدات و فشارهای خود علیه ایران هستند تا بار دیگر تجربه شکست خورده خود را به آزمایش بگذارند و از این طریق، بر فضای انتخابات تاثیر بگذارند که البته این اتفاق هرگز روی نخواهد داد.
عضو موسس جبهه پایداری اضافه کرد: اگر آمریکا و لابی صهیونیسم بنای تهدیدات بیشتری را علیه ایران داشته باشد، بدانند که تک تک ملت ایران برای نابودی این رژیم بسیار مشتاق هستند؛ مخلص کلام اینکه حمله به ایران یعنی فشار دادن کلید مرگ اسرائیل.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین