اخبار آرشیوی

محمد جواد لاریجانی

محمد جواد لاریجانی در گفتگو با شبکه العالم: زبان تهدید زبان ضعفا است/ کسانی که فکر و خیال تعرض به ایران را دارند می‌دانند که اگر شروع‌کننده ماجراجویی علیه ایران باشند تمام‌کننده آن نخواهند بود

به گزارش «نسیم»،‌ اداره کل روابط عمومی و تشریفات قوه قضائیه نوشت:
دبیرستاد حقوق بشر قوه قضائیه در گفتگو با شبکه تلویزیونی گفت: اختلاف افکنی میان کشورهای اسلامی از اهداف و برنامه های صهیونیست هاست و متاسفانه آمریکا و عربستان هر دو در این تله گرفتار شده‌اند
دکتر محمدجواد لاریجانی که در صدر یک هیأت عالیرتبه حقوق بشری در نیویورک به سر می برد در ادامه تشریح کرد: حیات صهیونیست ها در ایجاد تنش میان کشورهای اسلامی در منطقه است و آنها این بار برای ایجاد این تنش حتی آمریکایی ها را نیز به دام خود گرفتار کردند.

مشاور اموربین الملل قوه قضائیه با تاکید براینکه، کارشکنی های صهیونیست ها، مهم ترین مانعی بوده که سبب شده است آمریکایی ها بیش از سی سال به سیاست های خصمانه خود علیه ایران ادامه دهند گفت: آمریکایی ها با مطرح کردن اتهام توطئه ترور سفیر عربستان توسط ایران دقیقا راهی را رفتند که صهیونیست ها می خواستند و از آن بدتر این است که برادران سعودی ما نیز این دروغ را باور کنند.

لاریجانی در پاسخ به سوال مجری شبکه العالم که از او درباره تهدید های اسرائیل و آمریکا علیه ایران پرسیده بود گفت: زبان تهدید زبان ضعفا است. اسرائیل و آمریکا اکنون در ضعیف ترین وضعیت خود در منطقه هستند. کسی که قوی است تهدید نمی کند. کسانی که فکر و خیال تعرض به ایران را دارند می دانند که اگر شروع کننده ماجراجویی علیه ایران باشند تمام کننده آن نخواهند بود.

او در ادامه به آمریکا و عربستان توصیه کرد که گول اسرائیل را نخورند و اینگونه منافع و آبروی خود را با اسرائیل گره نزنند چرا که اسرائیل رژیمی است که اساسا حیات خود را در وجود تنش و مناقشه می بیند.

لاریجانی با اشاره به اینکه قدرت فناوری هسته ای و دانش روز ایران برای همگان مسجل شده است گفت: فناوری و توانایی هسته ای ایران نباید همسایگان ما را نگران کند بلکه باید آنها را خوشحال هم بکند چرا که ما حاضریم تجربیات و دانش فنی خود را که غربی ها به هیچ وجه حاضر نیستند در اختیار آنها قرار دهند را به آنها منتقل کنیم.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین