اخبار آرشیوی

ایران خودرو

یک کارشناس صنعت خودرو: یکی از دلایل افزایش قیمت خودرو‌ها‌، اجباری‌شدن بیمه شخص ثالث برخودرو‌ها هنگام خرید است که این موضوع بر کاهش مشتریان و همچنین کاهش تقاضا تأثیر مستقیم می‌گذارد

کسری فهیم در گفتگو با «نسیم» تصریح کرد: خودروی تولیدی به محض اینکه می‌خواهد از کارخانه حرکت کند باید بیمه باشد، اما بیمه‌گذار می‌تواند از هر شرکت باشد و خودروسازان باید با بیمه‌ای قرارداد همکاری داشته باشند که خدمات بهتر و بیشتری به دارندگان خودرو اختصاص می‌دهد.
این کارشناس صنعت خودرو با تأکید براینکه افزایش قیمت‌های بیمه در آینده معضلات جدیدی را به وجود خواهد آورد، اضافه کرد: افزایش قیمت بیمه‌ شخص‌ ثالث موجب می‌شود که دوباره در بازار آزاد خودرو رانت ایجاد شود. این درحالی است که خودروسازان نمی‌توانند قیمت‌های خود را تغییر دهند چون خودروسازان موظف هستند قیمت خود را براساس قیمت‌های متداول و با تأیید نظر سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان عرضه کنند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین