اخبار آرشیوی

کودکان سرطانی

طرح "کعبه کریمان" به منظور جمع‌آوری آرزو‌های کودکان معلول، بیمار، کودکان کار و خیابان، بی سرپرست و یا بدسرپرست و برآوردن آنها به دست خیرین، برگزار میشود/ خیرین میتوانند با مراجعه پایگاه www.kabe-kariman.com داوطلبانه یک یا چند آرزوی هر کودکی را برآورده کنند

به گزارش «نسیم»، در این طرح که به همت جمعیت امداد دانشجویی-مردمی امام علی (ع) و برای پنجمین سال متوالی برگزار میشود، کودکان آرزوهای خود را به صورت نمادین در کعبه های مقوایی دست ساز می اندازند تا آرزوهایشان از دل کعبه بیرون بیاید و به دست خیرین برآورده شود.در مرحله ی دوم طرح، صدها آرزوی جمع آوری شده بر روی سایت رسمی طرح قرار می گیرند تا خیرین بتوانند آرزویی را انتخاب و برآورده کنند.
جشن معارفه طرح، روز دوشنبه، 29 خرداد از ساعت 17 در فرهنگسرای شفق برگزار میشود تا آرزوها در این روز در اختیار خیرین قرار گیرد. همچنین جشن برآورده کردن آرزوها نیز با حضور خیرین همزمان با نیمه شعبان در روز 15 تیر برگزار میشود.

گالری فیلم

دانلود فیلم:فراخوان طرح کعبه کریمان

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین