اخبار آرشیوی

اتحادیه تشکل های دانشگاه آزاد

اتحادیه تشکل‌های دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بیانیه‌ای به مناسبت ۱۳آبان، تاکید کرد: ما دانشجویان تلاش خود را بر این می‌گذاریم که با بصیرت حرکت کرده و پشتیبان رهبر عزیزمان بوده و از هیچ اقدامی برای سربلندی کشور و نابودی دشمنان فروگذار نمی‌کنیم

به گزارش‌ «نسیم»، متن این بیانیه بدین شرح است:
"بدون تردید خداوند متعال آن کسانی را که دین او و اهداف او را یاری کنند یاری خواهند کرد"(سوره حج،آیه 40)
تسخیر لانه ی جاسوسی آمریکا و به عبارتی جایگاه اشراری که طاقت دیدن این انقلاب بزرگ را نداشتند در حالی به وقوع پیوست که نقشه های شوم آمریکا برای از بین بردن و ضربه زدن به ایران اسلامی هر روز شکل تازه ای می گرفت.اما این حرکات آرام و به اصطلاح محرمانه با بصیرت جوانان و دانشجویان انقلابی چنان بر روی آّب ریخته شد که ضربه ای نهایی به آمریکا و آخرین پایگاه آنان بود.
بصیرت نوجوانان انقلابی از آنجا حایز اهمیت می باشد که همواره گوش به فرمان رهبر و مقتدای خویشند و با دقت تمام حرکات دشمنان قسم خوردیشان را زیر نظر می گیرند.به درستی وارد صحنه می شوند و استکبار را نابود می سازند.
از ویژگی های انقلاب اسلامی ایران که آنرا زبانزد قدرتهای دنیا نمود همین جوانان و نوجوانان با تقوا و با بصیرتی بود که با لبیک به امامشان همه چیز خود را فدای دین و آزادی کردند و با تاسی بر راه مولایشان امام حسین(ع) آزادگی را سرلوحه ی زندگی خود قرار دادند.این ویژگی بسیار مهم باعث شد تا انقلاب اسلامی ایران با تمام انقلاب های دنیا متمایز گردد و به دنیا ایده ای نو ارایه دهد.
اتحادیه تشکل های دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی ضمن تبریک یوم الله 13 آبان به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی که از ماندگارترین حوادث در تاریخ انقلاب اسلامی است ایران است، به آحاد مردم ایران اسلامی تبریک می گوییم و اعلام می داریم همانگونه که جوانان ایرانی با بصیرت و بر حسب وظیفه به درستی موقعیت شناسی کردند و در اقدامی لانه ی جاسوسی شیطان بزرگ را تسخیر کردند و تعبیر امام عزیزمان،همان پیر جماران این حرکت را انقلاب دوم نامیدند،ما نیز در این زمان سعی و تلاش خود را بر آن می گذاریم که با بصیرت و دقت حرکت کرده و پشتیبان رهبر عزیزمان بوده و از هیچ اقدامی برای سربلندی کشور و نابودی دشمنان کوتاهی ننماییم.
و در آخر به آمریکا و دشمنان ایران اسلامی توصیه ی امام راحل را یاد آور می شویم:"هرچه توطئه کنید به ضرر خودتان است و جمهوری اسلامی عقب نشینی نخواهد کرد."

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین