اخبار آرشیوی

جام جهانی قطر

روزنامه انگلیسی "ساندی‌تایمز" با انتشار سندی مسئولان قطری را به پرداختن رشوه به فیفا برای تصاحب میزبانی جام جهانی فوتبال در سال ۲۰۲۲ متهم کرد

کمیته بازرسان فدراسیون بین المللی فوتبال( فیفا)، مسئولان قطری پیگیر پرونده میزبانی جام جهانی فوتبال را متهم کرده است که یک میلیون دلار به حساب سامسون ادامو ( 26 ساله ) فرزند آموس ادامو از اعضای کمیته اجرایی فیفا(EXCO) و از اعضای صاحب رای در تعیین میزبان جام جهانی واریز کرده اند.در سند منتشر شده آمده است این پول به بهانه تامین مالی مراسم شامی پرداخت شده است که شب قبل از فینال جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی برگزار شده بود اما پیداست که ضیافت شام مذکور بخش اندکی از مبلغ پرداخت شده را شامل می‌شود.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین